Krvavá kalamita na silnicích: Dva mrtví motorkáři, třetí bojoval o život zaklíněný!

Autor: ČTK, Hynek Zdeněk, yks - 
7. dubna 2019
22:06

Tragické následky měla nehoda, ke které došlo v neděli večer na Berounsku. Srážku s automobilem nepřežil motorkář. Na Kutnohorsku zasahoval vrtulník. K další tragické nehodě došlo v Jihomoravském kraji. 

Střet motorkáře s protijedoucím vozidlem u obce Mořina na Berounsku skončil dnes v podvečer tragicky. Motorkář zraněním na místě podlehl. O nehodě informovala policejní mluvčí Vendulka Marečková.

Nehoda se stala kolem 18:00. „Motorkář, ročník 1991, vjel do zatáčky, kde se následně střetl s osobním vozidlem, které jelo proti němu,“ popsala mluvčí nehodu, „Test na alkohol u řidiče osobního vozidla byl negativní, případ je v šetření,“ dodala.

Jezdec skončil zaklíněný

K podobné nehodě došlo také v obci Košice na Kutnohorsku.  Po nehodě motorky a automobilu zůstal řidič zůstal zaklíněný pod autem. Vyprostili ho až přivolaní hasiči spolu se středočeskými záchranáři.

O případu informovala Záchranná služba Středočeského kraje. Řidič byl transportován vrtulníkem do nemocnice. Silnice byla po dobu zásahu uzavřena. 

Umíralo se i na Moravě

Smrtí motorkáře skončila v neděli po 15. hodině srážka osobního auta a motorky v Čejkovicích na Hodonínsku. Náraz byl tak fatální, že záchranáři, kteří přijeli na místo nehody již za pár minut, byli již zbyteční.

Motorkář utrpěl natolik závažná poranění, že jim na místě podlehl ještě před příjezdem záchranářů. Posádka osobního auta vyvázla bez zranění,“ řekla k tomu mluvčí jihomoravské záchranky Michaela Bothová.

peyotl ( 8. dubna 2019 06:28 )

ach ti důchodci. zase mrtví na silnici. měli by je někde pozavírat

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud