Stanislav (47) odjel ráno autem a zmizel: Rodina prosí o pomoc!

Autor: DH - 
19. února 2019
18:15

Ráno odešel z domu a slehla se po něm zem. Policie od neděle 17. února pátrá po sedmačtyřicetiletém Stanislavovi Michutovi ze Vsetínska. Na sociálních sítích o pomoc prosí i jeho rodina.

„Od nedělního odpoledne pátráme po muži z Dolní Bečvy. Měl odjet v neděli v sedm hodin ráno osobním motorovým vozidlem VW Passat a dosud o sobě nepodal zprávy. Dosavadní intenzivní pátrání bylo neúspěšné,“ potvrdil Blesku mluvčí Krajského policejního ředitelství ve Zlíně Vladislav Malcharczik.

Rodina na sociálních sítích prosí o pomoc, zveřejnila zde jak fotografii hledaného muže, tak i snímek jeho automobilu.

„Za každé info jsme nesmírně vděční. Prosím sdílejte! Může se pohybovat v okolí Valašska,“ stojí u příspěvku, který od neděle sdílelo na 2 300 uživatelů.

Pohřešovaný muž podle policie není nebezpečný, je vysoký asi 188 centimetrů, otylejší postavy a na hlavě má šedivé kratší vlasy. Pokud o něm máte jakékoliv informace, sdělte je neprodleně policistům na lince 158 nebo na nejbližší služebně.

liskabystrouska ( 1. března 2019 07:04 )

oni jsou často zadluzeni ani to rodina neví..tak mizí

JerryA ( 24. února 2019 16:24 )

Už ho našli, nemá to šťastný konec

Osviceny ( 19. února 2019 18:57 )

Zjistil ze mit mit rodinu a pracovat v kapitalismu je peklo. Tak vzal rozum do hrsti a zpakoval se pryc. Dejte mu pokoj a nehledejte ho at si neco v zivote uzije diky

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud