Romeo (15) svezl Julii (15): Bez řidičáku brázdil ulice Zlína

 (Autor: Profimedia.cz)
Autor: sč - 
30. prosince 2018
09:51

Jako Romeo s Julií, jen v poněkud moderním duchu, si zřejmě připadal mladík (15). Se slečnou (15) podnikl ve dvě v noci romantickou jízdu Zlínem.

Před kamarádkou chtěl zamachrovat a za volantem na předpisy nehleděl. Zběsilý způsob jízdy na sídlišti v zóně, kde je limit 30 km/h, neunikl hlídce. „Řidič ani dívka nebyli schopni prokázat totožnost žádným dokladem. Hoch nejdříve tvrdil, že je mu 20 let a všechny průkazy zapomněl ve firmě. Později připustil, že řidičák nevlastní,“ popsal mluvčí městské policie Pavel Janík případ z vánočních svátků.

Vyšlo najevo, že se vydával za svého nevlastního bratra (20). Strážníci přivolali policii, aby Romeovi zakázali další jízdu, a kontaktovali rodinu. Na místo se dostavil přítel matky nezletilého. Auto bylo jeho. Výlet bude mít dohru před správním orgánem.

A nebyl sám...

Praha: Mladík (15) vozil přítelkyni (14): Vytáhnout se před přítelkyní (14) se pokusil tento týden i kluk (15) v Praze-Letňanech. Krátce před třetí hodinou ráno ji vyvezl. „Mladý muž sdělil, že vzal auto otci bez dovolení, aby si s přítelkyní udělali noční výlet Prahou,“ uvedli strážníci.

Plzeň: Pánská jízda kluků (15): Dva mladíci (15) se 26. prosince v Plzni opili a poté vzali auto rodičů a vyrazili do ulic. „Upozornili na sebe vysokou rychlostí, když jeli směrem od Radobyčic k Tyršovu mostu a vozidlem málem vjeli do příkopu,“ uvedla mluvčí strážníků Jana Pužmanová.

kocdivoka ( 30. prosince 2018 12:24 )

Řådī tady novinář. Napřed Julie, teď Romeo a Julie. Za chvíli to budou Montekove , možná se objeví další. ..při bouračce do domu, nebo stromu, by to mohl být příměr na bojovníka s větrnými mlýny . A při pádu do vody kapitán Nemo. ..atd.

cocumysvole ( 30. prosince 2018 11:10 )

Pár facek by měl dostat ten kdo toho fracka naučil řídit. Nejspíš fotr že?

Taurus70 ( 30. prosince 2018 10:47 )

Nezodpovedny blb zustane nezodpovednym blbem cely zivot,ma stesti ze neboural😕😕😕

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud