Rodiče zapomněli miminko na parkovišti v Mladé Boleslavi: Leželo na zemi před autoservisem

Strážníci v Mladé Boleslavi vyjeli k zapomenutému miminku
Autor: chal - 
28. 12. 2018
20:50

Strážníci z Mladé Boleslavi ve čtvrtek řešili poměrně kuriózní případ. Na tísňovou linku totiž večer zavolal muž, aby oznámil nezvyklý nález. Na parkovišti v ulici Na Radouči našel tříměsíční miminko!

Strážníci na parkovišti před autoservisem po příjezdu skutečně našli dítě v autosedačce. Policisté okamžitě zavolali sanitku a do jejího příjezdu se o miminko starali ve služebním voze. Přivolaní zdravotníci ho pak odvezli do nemocnice.

„Informovali jsme také státní policisty, kteří se rovněž dostavili. Muž, který dítě nalezl, popsal auto, v němž pravděpodobně odjeli rodiče dítěte, a byl schopen vzpomenout si i na přibližnou podobu poznávací značky vozu," sdělil zástupce velitele městské policie Stanislav Holub.

Policistům se díky poskytnutým informacím podařilo kontaktovat matku dítěte. „Než si ho bude moci převzít, bude miminko umístěno na dětském oddělení nemocnice. Celou věc předali strážníci na místě hlídce PČR k dalšímu opatření," dodal Stanislav Holub.

Doporučujeme
lakar ( 30. prosince 2018 09:28 )

Barvu pleti těch rodičů tipne kdo ?

tomik007 ( 29. prosince 2018 21:42 )

NEBO byli zhuleny jak koczka a nechteli ohrozovat batole

fujtajxl ( 29. prosince 2018 16:25 )

Zapominam casto, proto (ze zodpovednosti) haranta nemam, pouze cokla a ten sedacku nepotrebuje. Ten mi leze do auta sam. 😍😍🐾

titan33 ( 29. prosince 2018 13:35 )

rodiče asi invalidi na mozek takhle malé miminko táhnout mezi lidi plných bacilů do obchodu, nejdřív ho nosí po obchodě a pak místo aby ho dali jako první do auta tak jak zběsilci naháží nákup a frr , na dítě zapomenou

jity ( 29. prosince 2018 12:27 )

Kontaktovat rodiče, když honem nevěděli čí dítě je. Spíše by mi zajímalo jestli to vůbec ti rodiče zjistili.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud