Sebevražedkyni v Mladé Boleslavi zachránili strážníci: Žena se chtěla utopit v řece

Sebevražedkyni v Mladé Boleslavi zachránili strážníci: Žena se chtěla utopit v řece
Autor: dce - 
23. srpna 2018
13:49

Z Jizery tahali městští strážníci ženu v pondělí v Mladé Boleslavi. Žena se po záchraně ovšem snažila do vody vrátit, protože si v řece chtěla vzít život.

Ženy na hladině Jizery si v pondělí před desátou ráno všimla jedna z místních a okamžitě upozornila městskou policii. Na místo vyrazily dvě hlídky, které se na místo dostaly do několika minut i přes neukázněnost řidičů, kteří odmítali uhýbat výstražným světlům.

Jeden ze zakročujících strážníků musel ihned do řeky skočit a ponořenou ženu zachytit a vytáhnout nad hladinu řeky," uvedl Tomáš Kypta z městské policie v Mladé Boleslavi.

Následně společně s kolegou ženu z vody vyprostili. K překvapení strážníků se žena snažila zpět dostat do vody s tím, že si chce vzít život. Strážníci byli nuceni rozrušené občance polské národnosti přiložit pouta, aby jí zabránili v dalších sebevražedných pokusech," dodal Kypta. Žena byla sanitkou převezena do nemocnice.

dandova ( 23. srpna 2018 15:07 )

A že zrovna u nás, proč ne doma v Polsku.

vilda696 ( 23. srpna 2018 14:50 )

Ještě že jí ten měšták nezastřelil ,aby zabránil jejímu protiprávnímu jednání.

ivoadler ( 23. srpna 2018 14:48 )

Čirý nerozum. Vždyť v našich řekách je po kolena vody.

hasickajana ( 23. srpna 2018 14:41 )

a kdyby sis řekl: "Jak na to mohla zapomenout?", poznal bys, že ve slově zapomenout je N a už bys nikdy nenapsal že "zapoměla". Správně je zapomněla. Už si to budeš pamatovat, až zas budeš chtít být třeskutě vtipný.

oportunista ( 23. srpna 2018 14:28 )

Žena se chtěla utopit v řece a zapoměla,že umí plavat !!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud