Vrazi krásné Hanny (†21) míří do kriminálu! Otec oběti jim poprvé pohlédl do tváře

Autor: chal - 
9. 11. 2018
19:10

Unesli ji, brutálně znásilnili a ještě jí rozbili hlavu kamenem. Jihoafrický soud uznal tři násilníky vinnými z vraždy, znásilnění, únosu a loupeže. Soudního stání se zúčastnil i otec krásné studentky Hanny (†21), který vrahy poprvé viděl na živo. Přítomným popsal, jak odporný čin naprosto zničil celou rodinu.

Tragická smrt dcery nebyla pro Willema Corneliuse poslední životní tragédií. Letos v březnu se totiž jeho žena Anna utopila v moři, a on tak zbyl sám s autistickým synem. Willem je přesvědčený, že smrt manželky Anny má souvislost s hrůznou vraždou jejich dcery.

Dle jeho slov byla Anna od brutální vraždy jako »stín«. I když Willem nevěří, že by jeho žena spáchala sebevraždu, myslí si, že už neměla vnitřní sílu bojovat s dalšími potížemi, které ji mohly potkat.

Willem se zúčastnil posledního soudního stání s vrahy své dcery. „Omlouvám se, že jsem tu dnes poprvé,“ řekl před soudem a vysvětlil, proč na předchozích jednáních chyběl. „Nechtěl jsem slyšet, co přesně se dceři dělo,“ zmínil logický důvod.

Hannah totiž zemřela velice brutální smrtí. Vrazi jí rozdrtili hlavu kamenem poté, co ji bolestivě znásilnili. „Její smrt měla na naši rodinu devastující efekt. Naše rodina zemřela s Hannou,“ řekl před soudem Willem, kterému z rodiny zbyl jen syn s diagnostikovaným autismem.

„Moje žena byla ta nejsilnější osoba, kterou jsem kdy potkal,“ řekl Willem s tím, že její smrtí ztratil i nejlepší kamarádku. Tělo právničky Anny Cornelius bylo nalezeno v moři letos v březnu. „Nevěřím, že by spáchala sebevraždu. Ale věřím tomu, že jí kvůli tomu, čím jsme si prošli, nezbyla jakákoliv mentální síla,“ vyjádřil se u soudu zdrcený otec a manžel.

Soudkyně ve čtvrtek tři z násilníků shledala vinnými z únosu, loupeže, znásilnění a vraždy. Čtvrtého kumpána poslala za mříže kvůli loupeži a únosu. Na trojici vrahů totiž čekal u vozu, znásilňování a vraždy se tak neúčastnil. Výši trestu soud určí později.

Hannah v květnu minulého roku odvezla po párty spolužáka Cheslina Marshe (22) autem domů, aby ho cestou někdo nepřepadl. To se ale nakonec stejně stalo. Když si dvojice povídala na parkovišti před domem, k vozu přistoupili čtyři muži, kteří nevěděli, že není prázdný. Původní záměr auto ukrást tak rychle přehodnotili a mladé lidi přepadli.

V kufru je převezli na okraj Kapského města, kde se na samotě pokusili Cheslina zabít údery cihlami do hlavy. Mladík brutální útok přežil, a když se probral z bezvědomí, vyhledal pomoc. Hannah mezitím zažívala skutečná muka. Násilníci ji odvezli na jiné místo, kde ji postupně znásilnili a pak jí rozdrtili hlavu 40kilovým kamenem.

Doporučujeme
johanvonbahnhof ( 13. listopadu 2018 16:24 )

Tyhle bestie by si zasloužily trest, tzv. po africku, tzn. pneumatika kolem krku, polít benzínem a... Nic jiného si tato odporná individua nezaslouží!

lakar ( 10. listopadu 2018 10:19 )

Zase vrazi černoušci... A to se jim prý ubližuje !!!

hafblaf ( 9. listopadu 2018 23:40 )

Proč se o něco takového starat v kriminále, jsou to jen kilogramy masa bez IQ a citu.

altmanova ( 9. listopadu 2018 20:11 )

odporný stvůry, teď jim kamenem nejen rozbít hlavu

dobraduse ( 9. listopadu 2018 20:08 )

gorily nic víc a nic méně

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud