Slavili svatbu, teď chystají pohřeb: S novomanželi se po obřadu zřítil vrtulník

Autor: rc - 
5. listopadu 2018
19:00

Jen pár hodin štěstí si užili novomanželé Will Byler a Bailee Akcerman, kteří si řekli »ano« během romantického obřadu v sobotu na rodinné farmě v Texasu. Novomanželé po bouřlivých oslavách nasedli do helikoptéry, která se však po hodině a půl letu náhle zřítila. Kromě zamilovaného páru byl na palubě ještě pilot. Nikdo z nich tragédii nepřežil.

Měl to být jejich nejšťastnější den v životě, skončil však tragicky. Will Byler a Bailee Ackerman se seznámili na univerzitě, poté se do sebe bláznivě zamilovali a v sobotu svůj vztah stvrdili manželským slibem. Jejich manželství však trvalo jen pár hodin. Pohádková veselka se konala na rodinném ranči Willa v Texasu a snoubenci si svůj velký den užívali plnými doušky. Nikdo netušil, že je jejich poslední.

Ve večerních hodinách novomanželé nasedli do helikoptéry, kterou řídil pilot Jerry. Po hodině a půl však došlo k tragédii. Helikoptéra se náhle zřítila a nikdo z lidí na palubě nepřežil. Není jasné, zda se jednalo jen o vyhlídkový let, či zda pár mířil na určité místo. „Pilot Jerry byl také na palubě. Nikdo nepřežil,“ napsal svatebčan Eris Smith na svůj Facebook. Zamilovaný pár slavil dokonce i své zásnuby letem helikoptérou. Na sociální síti tehdy budoucí nevěsta zveřejnila fotografii, jak sedí se svým snoubencem ve vrtulníku a na ruce má zářící zásnubní prsten. Jejich záliba v létání se jim však později stala osudnou.

Trosky helikoptéry byly nalezeny za rozbřesku v neděli asi osmdesát kilometrů od města San Antonio. „Má sladká Bailee Raye, moje srdce je zlomené na milion malých kousků, sedím tu a myslím na zbytek života bez mé nejlepší kamarádky,“ napsala zdrcená hlavní družička Bailee Jessica Stilley. Zatím není jasné, co tragédii předcházelo.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud