Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Šílený exmilenec: Dívku brutálně zbil, zlomil nos a vyhrožoval jí nožem

Mladík neunesl rozchod a zbil svou expřítelkyni. (Ilustrační foto)
Mladík neunesl rozchod a zbil svou expřítelkyni. (Ilustrační foto)  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: mat - 
1. listopadu 2018
13:46

Neskutečná muka si prožila dvacetiletá dívka z Holešova na Zlínsku, na kterou si počíhal její bývalý přítel (21). Za vším je nezvládnutý rozchod. Mladík ji v noci vylákal před místní kino pod záminkou, že s ní chce mluvit jeho kamarádka. Když žena zjistila, že na ni na určeném místě nikdo nečeká, chtěla odejít. V tu chvíli na ni mladík brutálně zaútočil.

„Kopal ji, fackoval, vulgárně nadával a poté ji násilím odtáhl do vedlejší uličky. I přesto, že ho prosila, aby ji pustil, v napadání pokračoval. Pevně ji držel a pak jí z kapsy odcizil telefon s platební kartou,“ popsala okamžiky hrůzy policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Dívce se podařilo běsnícímu násilníkovi vytrhnout a snažila se utéci domů. Jenže neměla šanci. Expartner ji dostihl a znovu začal bít do obličeje. U domu jí ukradl klíče od bytu, vtáhl ji dovnitř a v chodbě bytu kopl do hlavy. Dívka se zamkla v pokoji, jenže to mladíka ještě víc rozběsnilo.

Rozbil i dveře, vytáhl nůž

„Rozbil skleněnou výplň dveří a odemkl si. Dívka proto utekla do dalšího pokoje, kde se opět zamkla. Aby zamezila rozbití i těchto dveří, nakonec rezignovala a raději se vrátila do obýváku. Mezitím si agresor vzal z kuchyňské linky nůž s dlouhou čepelí a začal jí vyhrožovat zabitím,“ popsala další minuty hrůzy policistka.

Šílenec vykřikoval, že zabije sebe i expřítelkyni, jenže vzápětí někdo ze sousedů zazvonil na zvonek a tak utekl z bytu oknem. Mladá žena skončila v nemocnici s modřinami v obličeji a zlomeným nosem. Mladík, který psychicky nezvládl jejich rozchod, putoval do policejní cely.

Spáchal 7 trestných činů

Kriminalisté ho obvinili hned ze sedmi trestných činů – loupeže, neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, výtržnictví, omezování osobní svobody, porušování domovní svobody, ublížení na zdraví a nebezpečného vyhrožování. Hrozí mu perspektiva až desetiletého  pobytu v base.

VIDEO: Jak žárlí celebrity?

Video  Jak žárlí celebrity? Zdá se, že hodně!  - Adam Balažovič
Video se připravuje ...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání