Nevydal auto lupičům a klíče radši zahodil! Vzteklí mladíci mu BMW rozmlátili na padrť!

Autor: ital - 
26. 10. 2018
13:32

Dvojice mladých lupičů, oba ve věku 22 let, má za sebou dlouhý řetězec násilných loupeží napříč anglickými městy Birmingham a Solihull. Sarweeth Rehman a Hussun Ashraf se navíc zaměřovali především na ženské oběti.

Jejich řádění započalo 24. srpna minulého roku, kdy Rehman napadl řidiče BMW M4 a snažil se mu ukrást klíče. Muž při útěku zahodil klíče na nedalekou zahradu. Zuřivý Rehman mu za to zdemoloval vozidlo a způsobil na něm škodu za téměř 300 000 Kč.

Na svém kontě však oba mají nastřádaná přepadení několika dalších aut. Vybírali pouze osamělé řidiče, z nichž většina byly ženy. Jejich výtržnosti však zachytily bezpečnostní kamery a policistům se tak podařilo zločince vypátrat.

K zatčení obou násilníků došlo v úterý dopoledne. Zjistilo se, že Rehman byl již zatčen 9. listopadu 2017, ale propustili ho na kauci. K případu se vyjádřil jeden z vyšetřovatelů Chris Elmore: „Jsem rád, že soud rozeznal závažnost a rozsah zločinu a podle toho stanovil délku trestu. Dvojice čelila obžalobě jen z několika útoků, ale my jsme přesvědčeni, že jich proběhlo daleko víc.“

Birminghamský soud poslal Hussuna Ashrafa za mříže na 6 let a 4 měsíce, zatímco Sarweeth Rehman dostal čistých 6 let.

jsemtady ( 26. října 2018 13:46 )

Tak nás holt kulturně obohatili. Měli dostat kulku mezi světla!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud