Šokující video: Lidé na večírku tancovali, propadla se pod nimi podlaha

Autor: rc - 
21. 10. 2018
20:48

Sobotní párty byla v plném proudu, když se z ničeho pod tancujícími lidmi propadla podlaha! Nejméně třicet lidí bylo zraněno a převezeno do nemocnice v Jižní Karolíně. Chvíli, kdy k tragédii došlo, natočila kamera.

Měl to být nezapomenutelný večírek. Skupina lidí si pronajala klub v Jižní Karolíně ve Spojených státech. Ovšem večírek, na kterém se sešly desítky lidí hýřící dobrou náladou, skončil tragicky. Bylo půl jedné ráno a všichni účastníci zrovna tančili a do rytmu hudby skákali na parketu, když se z ničeho nic pod nimi propadla podlaha! „Každý byl zrovna na parketu a lidé křičeli a trčelo tam dřevo z podlahové desky. Otočili jste se a viděli spoustu lidí, kteří byli v druhém patře, najednou v suterénu, bylo to opravdu neskutečné. Lidé plakali,“ popsala šokující moment účastnice párty Raven Guerra (20) pro GMA.

Zraněno bylo třicet lidí, kteří byli převezeni do nedaleké nemocnice. „Na jednom velkém večírku se propadla podlaha. Je tam hodně zraněných. Mnozí z nich vážně,“ napsala jedna ze studentek na Twitter. Zatím není jasné, jak k tragédii došlo, případem se zabývá policie.

 

Doporučujeme
bobeszchaloupky ( 22. října 2018 05:44 )

Škoda, že to nebylo na Střeláku - ROH při sjezdu ČSSD

kukukuu ( 21. října 2018 21:22 )

Asi se učili "Kdo neskáče není Čech".

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud