Otec znásilnil měsíční dceru. Zlámal jí nohy a žebra. Dostal 244 let

Autor: ital - 
15. října 2018
10:43

Zrůdný otec, Patricio Medina (27), se zfetoval metamfetaminem a sexuálně zneužil svou měsíční dcerku. Tiskl ji k sobě tak silně, že jí zlámal žebra a nožičky. Texaský soud jej poslal do vězení na 244 let.

V březnu roku 2014 dostali texaští policisté zprávu o zneužití novorozeného dítěte. Když přijeli na místo činu, nalezli otce novorozeněte pod vlivem metamfetaminu. Bezprostředně poté ho vzali do vazby.

Se svým činem se Medina svěřil spoluvězni ještě před zahájením soudního procesu. U soudu poté popřel, že by cokoliv spáchal. Ve čtvrtek byl však uznán vinným ze sexuálního útoku na dítě mladší 6 let, z dvojnásobného ublížení na zdraví a z ohrožování dítěte. Soud mu udělil trest v podobě trojnásobného doživotí. Za každý hlavní delikt dostal 80 let.

Žalobkyně Gabrielle Massey řekla porotě: „Ptám se, co udělal, aby si zasloužil cokoliv nižšího než doživotí? Jaký horší zločin může spáchat někdo, kdo by měl milovat a chránit život té, kterou sám přivedl na svět? A místo toho jí svým zvrhlým činem způsobil ohavná zranění. Potřebovala bezpečí a lásku. Namísto toho jí způsobil ty největší hrůzy světa. Díky bohu, že nezabil její tělíčko. Zabil však její duši.“

Medina rovněž dostal pokutu ve výši 10 000 dolarů (cca 220 000 Kč). Dívčina matka, Lisa Montoya, je stíhána za opuštění a ohrožení svého dítěte. V žalobě stojí, že dítě vystavila smrtelnému nebezpečí, ublížení na těle a psychické ujmě, když nenahlásila případ úřadům.

Deník Mail Online napsal, že nyní čtyřletá dívka je v pořádku a pečuje o ni rodina, která si adoptovala dívku a spolu s ní i její dva sourozence.

Miroslav Rdlo ( 12. října 2019 07:35 )

Nebuďte netrpělivá, ono až v EU budou u moci ti které sem tak bohorovně frau Merkel pozvala, tak se TS O5 zavede.

kurioko ( 17. října 2018 19:00 )

 Je to hrůza. a

..krakonos500 ( 15. října 2018 14:33 )

Trest smrti neptří do pracek zkorumpované justice. Justiční vraždy politických oponentů (nejen v minulosti u nás). Mimochodem, těch 244 let je pro něj horší, než smrt.

sores ( 15. října 2018 11:04 )

U nás by ta zrůda dostala max.8 let a za 4 by byl propuštěn. Nechápu proč se nedává trest smrti takovým bestiím, to přeci nejsou lidi jen jsou jim podobný. Kuřeti bych neublížila ale za tu zrůdnost, bych dokázala tvrdě mučit takové mužské zrůdy až by zdechl!!!!!!

zada ( 15. října 2018 10:58 )

Obnovit tresty smrti celosvětově! Za takovéhle činy!!!! Takovéhle zmije prostěmezilidskou společnost nepatřínikde na světě a navíc je ještě lidstvo musí živit ze svých prostředků dokud sami nezhebnou.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud