Krásnou maminku (†23) zastřelil milenec (†26), pak obrátil zbraň proti sobě. Zůstaly po ní dvě děti

Autor: shp - 
26. 9. 2018
07:19

Láska krásné Nancy Garcii (†23) a jejího přítele Omara Garcii (†26) skončila naprosto tragicky. Po dosud neodhaleném sporu vzal mladík z amerického Austinu na svou partnerku zbraň a zastřelil ji, když seděla v zaparkovaném voze před svým domem. Pak odešel na dvorek a zbraň obrátil proti sobě.

Když přivolaní policisté dorazili na místo, naskytl se jim děsivý pohled na nepochopitelné krveprolití. Žena byla fatálně střelena ve svém voze, její přítel zahynul o několik metrů dál.

Podle strážců zákona šlo o jasný případ vraždy a následné sebevraždy. Proč se Omar zachoval tak, jak se zachoval, je zatím stále nejasné. Policie případ podle Daily Mailu nadále vyšetřuje.

Osud krásky je o to tragičtější, že Nancy byla matkou dvou malých dcerek, které ji už nikdy neuvidí. Už nikdy ji nebudou moci obejmout a budou se samy sebe v dospělosti ptát, proč musela zemřít.

Omar byl znám svou agresivitou. V minulosti byl již trestán za napadení člena rodiny. V sousedství, kde se tragédie odehrála, bylo nalezeno i další tělo. S případem krásné Nancy však úmrtí tohoto muže nesouvisí.

Doporučujeme
liskabystrouska ( 27. září 2018 08:06 )

zwil to to moje lisci tlama je vopravdu krasna

tomik007 ( 26. září 2018 12:45 )

OMAR je typicky moravske jmeno

zwil ( 26. září 2018 08:33 )

Krásná a jak mrazivé, to tam ještě chybí...u vás je každá tla.ma, co natáhne br.ka, krásná...jiný trapný přívlastek neznáte. No, jinak ve 23 letech už dvě děti, brala to fofrem...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud