Muž (†21) si na pláži vyhloubil jámu, pak se v ní omylem utopil

Muž (†21) si na pláži vyhloubil jámu, pak se v ní omylem utopil. (Ilustrační foto)
Autor: ČTK - 
13. 8. 2018
19:58

Jednadvacetiletý muž si v písku na pláži na atlantickém pobřeží Francie vyhloubil jámu tak hlubokou, že se z ní včas nedokázal vyhrabat ani s pomocí příbuzného. V jámě, která se mu stala pastí, jej zastihl příliv a muž se utopil.

Přivolaní záchranáři se k mladíkovu tělu dostali až o tři hodiny později a mohli už jen konstatovat smrt. Neštěstí na ostrově Noirmoutier se stalo v neděli vpodvečer a dnes o něm informovaly místní úřady. Nejde přitom o ojedinělé neštěstí svého druhu.

List Le Figaro na svém webu připomněl, že koncem července zemřel dvacetiletý mladík, který na pláži na západě Francie s kamarádem vyhloubil několik děr propojených chodbou – a v ní pod více než metrovou vrstvou písku uvázl. Lidem se jej sice podařilo vyhrabat a vrtulník jej přepravil do nemocnice v Dax, tam ale po několika dnech zemřel. Letos v dubnu šokovalo Francii neštěstí v Dinardu na severozápadě země, kde v jámě na pláži, náhle zasypán pískem, zemřel jedenáctiletý chlapec z Paříže, který byl v Bretani na prázdninách.

buznazblesku ( 13. srpna 2018 21:07 )

Neeeeee. Kalousek.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud