Opilec v Popovicích naboural dodávku: Nadýchal přes 4 promile!

Autor: lm - 
3. 8. 2018
21:29

Přes čtyři promile nadýchal nezodpovědný řidič, který ve středu havaroval na Uherskohradišťsku. Cestou z hřbitova narazil do dodávky zaparkované u cesty. Škoda se vyšplhala přes sto tisíc korun.

K nehodě došlo kolem desáté hodiny v obci Popovice. Muž za volantem VW Polo při jízdě od místního hřbitova narazil do peugeotu zaparkovaného u kraje silnice. Na dopravní policisty pak čekalo pořádné překvapení.

„Přivolaní policisté u něj provedli dechovou zkoušku, která vykázala 4,28 promile alkoholu. Muž s naměřenou hodnotou souhlasil,“ popsala policejní mluvčí Milena Šabatová.

Zraněn naštěstí nikdo nebyl, policisté ale řidiči zadrželi řidičský průkaz a zakázali další jízdu. Škoda na vozidlech je předběžně vyčíslena na sto třicet tisíc korun.

„Jste-li ovlivněni alkoholem nebo návykovou látkou, nikdy nesedejte za volant! Chráníte tím nejen sebe, ale i ostatní účastníky silničního provozu! V letních měsících lze zahnat žízeň vhodnou alternativou, jakou je například nealkoholické pivo,“ vyzvala mluvčí Šabatová.

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud