Tragédie u Jílového: Opilec (20) za volantem smetl auto, druhý řidič zemřel

Autor: ČTK, lm - 
29. 7. 2018
19:52

Tragicky skončila dopravní nehoda, k níž došlo odpoledne u Jílového u Prahy. Opilý řidič (20) tu nejspíš smetl v protisměru jiné auto a zabil muže, který druhý vůz řídil.

Nedaleko Jílového u Prahy se v neděli odpoledne čelně srazila dvě osobní auta. Jeden z řidičů při nehodě zemřel, jeho spolujezdec skončil se zraněním v nemocnici. Druhý šofér vyvázl bez zranění a podle policie řídil pod vlivem alkoholu. Dechová zkouška u něj prokázala 0,86 promile.

Nehoda se stala okolo 15:00 na silnici mezi Jílovým a Petrovem. Dvacetiletý řidič jel podle Richterové pravděpodobně velmi rychle a přejel do protisměru, kde se čelně střetl s druhým autem. "Jeho řidič na místě zemřel, třiatřicetiletý spolujezdec byl převezen do pražské nemocnice," dodala policejní mluvčí Michaela Richterová. Okolnosti nehody policisté vyšetřují.

ja-stana ( 29. července 2018 20:34 )

Máte sice pravdu, ale dneska má každý policajty na háku.

horalysa ( 29. července 2018 20:04 )

Pokud nebudou na silnicích policajti opravdu vidět, nic se nezmění. Nepomůžou žádné přisnější tresty. Například v naší vesnici jsem už let neviděl policii měřit rychlost, nebo kontrolovat napité řidiče. Proto se v naší vesnici jezdí bez zábran. Pod vlivem alkoholu, žádé snížení rychlostí v obci, děti na nádrží motorky a pod. Proč by nějaký zákon dodržovali, když ho nikdo nekontroluje?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud