Martin (†40) s dcerou (13) havarovali na motorce, táta na místě umřel

Autor: lm - 
29. 7. 2018
22:53

Tragicky skončila letní vyjížďka na motorce pro Martina (†40) a jeho 13letou dceru Timeu. Motorkář vyletěl v zatáčce z cesty a narazil do pařezu. Muž na místě zemřel a jeho dcera skončila s vážnými zraněními v nemocnici.

Tragická nehoda se stala v pondělí odpoledne za slovenskou obcí Radošina směrem na Piešťany. Motorkář Martin (†40) si vyjel s 13letou dcerou na Hondě 650 do horských serpentin, jednu zatáčku ale nezvládl a vyletěl ze silnice.

Náraz do pařezu děvče vymrštil ze stroje a skončila v křoví. Martina našli mrtvého vedle jeho motorky.  I když se mu svědci a následně i záchranáři snažili pomoci, oživit se ho bohužel nepodařilo. "Spolujezdkyně byla převezena do nemocnice v Piešťanech po prvotním ošetření. Utrpěla poranění ruky a bérce," uvedl mluvčí operačního střediska záchranářů Jozef Minár.

Nehodu nyní vyšetřuje slovenská policie. Podle předběžných zjištění se na ní podepsalo zřejmě podcenění zatáčky a vysoká rychlost.

moloch ( 29. července 2018 23:56 )

jenom debil vezme dceru a hraje si na TOP Guna .... lidí je dost

moloch ( 29. července 2018 23:46 )

ted nechápu??proč nás zásobuje Blesk hov.ama???Já jsem zdejší né Slovák...a tak mě to nezajímá.................NEBO JE MÁM LITOVAT????

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud