Dvojice na čtyřkolce se srazila na Semilsku s autem: Těžce zranění skončili v nemocnici

Dvojice na čtyřkolce se srazila na Semilsku s autem: Těžce zranění skončili v nemocnici (ilustrační foto)
Autor: ČTK - 
6. 7. 2018
21:31

Těžké zranění utrpěli v pátek 64letý řidič čtyřkolky a stejně stará spolujezdkyně po střetu s osobním autem na silnici třetí třídy v Horní Branné na Semilsku. Záchranáři oba zraněné transportovali do nemocnic vrtulníky.

Nehoda se stala na silnici 2951 okolo 16:30. "Okolnosti střetu a příčina nehody se šetří," uvedla mluvčí semilské policie Ivana Baláková.

Muž i žena utrpěli mnohačetná poranění, záchranáři na místo střetu vyslali dva vrtulníky, jeden přiletěl z Liberce a druhý z Hradce Králové. "Jeden pacient byl s těžkým zraněním napojený na umělou plicní ventilaci a transportován na traumacentrum do fakultní nemocnice v Hradci a druhý pacient, který dýchal sám, byl s těžkým zraněním transportován druhým vrtulníkem na traumacentrum do nemocnice v Liberci," uvedl krajský mluvčí záchranné služby Michael Georgiev.

Doporučujeme
danah ( 9. července 2018 16:50 )

Pro zraloka70 a tomik007 - Milý pánové pokud neznáte opravdovou situaci jak se to stalo přestaňte urážet lidi, o kterých nic nevíte.Do té čtyřkolky totiž najekl v protisměru magor,který tam neměl co dělat a oboum těm lidem zničil život.To už blesk ale neuvádí.Pravdu totiž oni nikdy nenapíší.Ti lidé za to nemohli a jsou obětmi.A hyjeny jako vy by se nad sebou měli zamyslet až budou někam psát nějaké bludy o tom,že člověk v 64 by měl mít rozum a nebo,že je pitomeček.STYĎ TE SE

tomik007 ( 6. července 2018 23:41 )

64 - to uz mohli mit rozum

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud