Tragédie u Slaného: Cisterna plná asfaltu se srazila s dodávkou. Řidič náklaďáku zemřel

Autor: ČTK, dce - 
14. 6. 2018
08:47

Tragická nehoda se stala ve čtvrtek ráno na Kladensku. Cisterna plná asfaltu se zde srazila s dodávkou. Řidič náklaďáku na místě zahynul, druhý řidič byl transportován do nemocnice s vážnými poraněními.

Nehoda se stala před 5. ranní u Studeněvsi na Kladensku. Řidič nákladního auta nehodu nepřežil, těžce zraněného šoféra dodávky vyprošťovali hasiči. "Vrtulník záchranné služby ho přepravil do nemocnice v Praze-Motole," řekli mluvčí krajských hasičů Ladislav Holomčík a policie Jana Dětská.

Cisterna podle Holomčíka vezla tekutý asfalt, který sice nevytekl na vozovku, ale bude ho z havarovaného auta nutné přečerpat do náhradní cisterny. Silnice bude podle Holomčíka proto zřejmě celé dopoledne uzavřena. Řidiči musejí počítat s komplikacemi a zdržením v kolonách.

Doporučujeme
oxygene.p ( 14. června 2018 13:14 )

Protože slibotechny slibují dálnici z Prahy do Chomutova již několik desetiletí , tak to tak vypadá. Ke Slanýmu se doslova jede po polňačce , silnice neustále v katastrofálním stavu. Opravy se provádí nekvalitně a nic nevydrží. A D7 od Slaného do Prahy? Tak to je kapitola sama pro sebe. Kdo tam někdy jel , tak uzná , že to je snad ještě horší jak D1.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud