Hrůza v Olomouci: Muž sekl ženu do hlavy sekerou, před policií se skrýval v křoví

Hrůza v Olomouci: Muž sekl ženu do hlavy sekerou, před policií se skrýval v křoví.
Autor: dce - 
7. 6. 2018
10:06

Absolutně otřesná událost se stala v úterý v Pavlovičkách v Olomouci. Brutální rvačka dvou mužů skončila málem tragicky pro ženu, která věc nahlásila policistům. Útočník ji sekl sekerou do hlavy!

Konflikt mezi dvěma muži vypukl na Sibiřské ulici v zahrádkářské kolonii v úterý po půl jedenácté večer. Městské policii to oznámila žena, která byla celé věci svědkem. Po příjezdu na místo ale policisté nikoho nenašli, oznamovatelku tedy kontaktovali telefonem.

"Žena uvedla, že bezprostředně po telefonátu na tísňovou linku ji napadl jeden z dvojice mužů, a to úderem sekerou do hlavy. Vzhledem k tomu, že žena měla krvácivé zranění na hlavě, poskytli jí strážníci základní lékařské ošetření," uvedl mluvčí olomouckých strážníků Petr Čunderle stím, že strážníci ženě pak přivolali záchranku.

Svědci později městským policistům sdělili, že útočník se sekerou z místa činu utekl. "Hlídka provedla kontrolu okolí, kdy muže nalezla schovaného ve křoví. Na místě byla nalezena i sekera, kterou měl být útok proveden," doplnil Čunderle. Věc si převzala přivolaná Policie ČR, která věc začala vyšetřovat pro podezření ze spáchání trestného činu.

Doporučujeme
Taurus70 ( 7. června 2018 19:23 )

 Podle toho popisu to byli urcite Olomoucti vysokoskolaci😂😂

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud