5 otazníků v případu Tomáše (26) zmizelého v Itálii: Opuštěné kolo, pachová stopa i netknuté peníze!

 • Autor: ljš - 
  31. 5. 2018
  06:03

  Už více jak týden pátrá zoufalá rodina po tátovi malého chlapečka Tomáši Bimovi, který beze stopy zmizel v Itálii, kde pracoval jako svářeč. Tamní policie po něm usilovně pátrá, v případu je ale stále velká spousta otázek.

 • 1.Podivný telefonát

  Tomáš zmizel ze soboty na neděli poté, co si vyrazil do baru v městečku Piedimulero, kde bydlel a pracoval. Jeho přítelkyně Pavla, se kterou v Ústí nad Labem vychovává synka, s ním byla v kontaktu prostřednictvím zpráv a telefonátů, včetně videohovorů, a to až do půl druhé, kdy jí přítel řekl, že vyrazí domů. Druhý den pak telefon nikdo nebral, až odpoledne ho prý zvedl jakýsi Ital, něco zadrmolil a hovor položil.

  Na Tomáše čeká doma malý syn.

 • 2.Opuštěné kolo

  Záhadou je, proč Tomáš vyrazil z baru, kde popíjel, pěšky. Večer do něj totiž přijel na kole. Z neznámého důvodu se ho tam však při odchodu rozhodl nechat.

  Svářeč Tomáš zmizel v Itálii.

 • 3.Poslední pachová stopa

  Italští policisté po Tomášovi pátrali také s pomocí speciálně vycvičeného psa. "Poslední pachové stopy končí u fabriky - 5 km od baru a 2 km od jeho baráku. Takže s největší pravděpodobností ho někdo odtamtud odvezl autem pryč," děsí se Tomášova přítelkyně.

  Svářeč Tomáš zmizel v Itálii.

 • 4.Netknuté peníze

  Pavla nevěří, že by její přítel zmizel dobrovolně i proto, že u sebe zřejmě nemá žádné peníze. "Hlídáme jeho účet... A od toho osudného večera nebyl žádný pohyb na účtě. Na baráku jsme našli jeho vybrané peníze...," uvedla na Facebooku.

  Svářeč Tomáš zmizel v Itálii.

 • 5.Alkohol

  Roli v Tomášově zmizení mohl hrát alkohol. V baru přece jen strávil několik hodin a podle své přítelkyně, se kterou mluvila televize Prima, byl opilý. Nevysvětluje to však poslední pachovou stopu, která končí z ničeho nic u vzdálené továrny.

  Na Tomáše čeká doma malý syn.Na Tomáše čeká doma malý syn. | 

Doporučujeme
egyptanka ( 31. května 2018 10:00 )

Nevypadá to dobře. Snad se stane zázrak a najde se živý.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud