Agresivní řidič několikrát vjel do protisměru! Jen zázrakem se vyhnul srážce

Autor: jh - 
14. 5. 2018
22:37

Řidič modrého Seatu Toledo musel zřejmě pospíchat na hokej. Na dvacetikilometrovém úseku mezi Mostem a Žatcem totiž hned třikrát hrubě porušil zákon, když se pokusil svoji cestu zkrátit riskantním předjížděním. K jeho smůle se však podařilo vozidlu za ním všechny jeho úlety natočit.

Hned jako první řidič staršího vozu s pražskou poznávací značkou předjel autobus, který jel běžnou rychlostí 90 km/h. Na videu je vidět, že k předjíždění dochází nejen na plné čáře, ale ještě v nepřehledné zatáčce. K nevyhnutelné srážce by tu stačilo jen, kdyby v protisměru jelo auto. V takové rychlosti by oba řidiči byli vážně ohroženi na zdraví.

V serpentinách nad obcí Žiželice opět najel do protisměru a jen tak tak se vyhnul protijedoucímu autu. Navíc k tomu došlo právě v té nejprudší zatáčce.

Za obcí se pak znovu pokusil předjet, tentokrát za zákazem předjíždění. Svůj čin si nakonec rozmyslel a zůstal ve svém pruhu. Jen díky tomu zabránil srážce s vozidlem, které právě projíždělo kolem. I zde byl horizont špatně viditelný.

Díky nevhodnému způsobu jízdy dochází podle serveru TísňováLinka.cz k ohromnému počtu dopravních nehod. Jen v Ústeckém kraji došlo za poslední týden k 65 nehodám, z čehož 25 vzniklo vinou rizikové jízdy.

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud