Až 30 zraněných po explozi vatry! Házeli do ní telefony, tvrdí svědci

Autor: ČTK, lm - 
3. 5. 2018
08:12

Deset až 30 lidí utrpělo ve středu večer zranění na severu Londýna, když během oslav židovského svátku Lag ba-omer explodovala zapálená vatra, informovala britská média.

Podle židovského zpravodajského serveru The Yeshiva World k explozi došlo v okamžiku zapálení ohně. Co výbuch způsobilo, není zatím jasné. Podle některých informací někdo do ohně nalil benzin, podle jiných někdo do dřevěné vatry vhodil nejméně jeden mobilní telefon.

"Vypadá to, že explozi způsobil benzin, nikoli mobilní telefony, i když je pravdou, že do vatry jich určitě bylo několik umístěno," napsal židovský server. Lidé údajně telefony zahodili v reakci na projev jednoho z přítomných židovských představitelů, který hovořil o hrozbách, které mobilní telefony představují, a uvedl, že ten svůj spálí.

Na místě ihned vypukla panika. Záchranáři ošetřovali několik lidí, kteří utrpěli popáleniny na obličeji. Britský deník Expres informoval o třiceti zraněných, deset prý muselo být odvezeno do nemocnice. Jak uvedli londýnští hasiči, během noci zasahovali u několika požárů způsobených vatrami.

Video Při explozi vatry bylo zraněno 10 až 30 lidí - Twitter
720p 360p

Doporučujeme
ProtiZeman ( 3. května 2018 12:24 )

Pak že jsou židé lakomí. Přitom si dělají ohýnek z mobilů

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud