Týraný Marley se má opět čile k světu: Čeká ho ale ještě operace

Autor: lm - 
10. 4. 2018
19:01

Navzdory všemu, co se mu přihodilo, neztratil chuť k životu! Pejsek Marley, jehož týral jeho majitel Jakub M. (24) z Prachatic, se rychle zotavuje a patrně ani nezanevřel na lidi. Vyhráno ale ještě nemá, čeká ho totiž další operace.

Pejsek Marley si za svůj krátký život neskutečně vytrpěl. Jeho majitel Jakub M. ho přímo před kamerou brutálně zkopal a škrtil a navíc není vyloučeno, že se ke štěněti takto nechoval delší dobu. Na otřesné nahrávce má totiž Marley pacičku v sádře a sousedé prý slýchali z bytu kňučení pravidelně. O hrůze, kterou si Marley musel prožít, svědčí i zpráva od veterináře: štěně mělo otoky hlavy a hrudníku, nebylo schopné chůze a bylo výrazně bolestivé.

Od specialistů Marley putoval do českobudějovického útulku Animal Rescue, kde o něj budou nadále pečovat až do plného zotavení. A podle jejich vyjádření se zdá, že Marley je opravdu bojovník každým coulem! „Marley má za sebou první kontrolní vyšetření, při kterém mu byly odstraněny stehy a rentgeny polámané nožky ukázaly, že se hojí nadmíru dobře. Dokonce tak dobře, že by zhruba za dva měsíce mohl podstoupit druhou operaci, při které mu bude odstraněna kovová ploténka fixující kosti ve správné poloze,“ informovalo Animal Rescue na svém Facebooku.

Navzdory tomu, co si od svého páníčka vytrpěl, neztrácí chuť k životu. „Pejsek je velice šikovný a i přes svůj temperament velice rychle chápe, co se po něm chce. S jinými zvířaty vychází dobře, ať už se jedná o další psy, kočky nebo i třeba drůbež. Rád si hraje, chodí na vycházky, doma je při pravidelném režimu čistotný. Pokud ale zůstává sám, občas provede nějakou rošťárnu. Celkově se projevuje jako sebevědomý pes, který bude potřebovat správnou výchovu, aby páníčkům nepřerostl přes hlavu,“ dodal útulek s tím, že zájemci mohou po předchozí dohodě Marleyho navštívit.

Po plném zotavení bude útulek pejskovi hledat nového majiteli, k Jakubovi se Marley už nevrátí. Mladík je obviněný z týrání zvířat, za což mu hrozí až dva roky vězení.

Video Muž zbil psa. - JTV
Video Pochod za Marleyho, 200 lidí pochodovalo k bytu tyrana. - Ivan Hladík

0707 ( 11. dubna 2018 08:18 )

Jakub Linha je dementní kreatura ze kterého se líhne další nový sadista! Pozor na něj, všechny zrůdy nejprve týrají bezbranná zvířata, protože se nemohou bránit a mluvit............. Takové lidské *** by měly viset!

subrosa1976 ( 10. dubna 2018 21:15 )

Ten sráč je celej oteklej, pyskatej, humusák příšernej, blééééé

subrosa1976 ( 10. dubna 2018 21:13 )

Marley je nádherný, šikovný hafík, moc mu držím palce a myslím na něj! Zaslouží si klid a pohodu. Ten ubožák s příšerným odulým pyskem z Prachatic si zaslouží kriminál a jeho matinka držkovou za to, že neuměla spratka vychovat!! Fuj tajksl takový hovada si zaslouží ani nežít!!

tobinek ( 10. dubna 2018 21:05 )

Zavřít tu zpuchlou zrůdu, nic jiného si nezaslouží.

ludmilak ( 10. dubna 2018 20:33 )

Je to nádherný pejsánek . Když vidím ten hnusný ksicht toho zmetka , mám hrozný vztek. Nemůžu ani pomyslet na to, že by nedostal nepodmíněný trest.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud