Druhý Vadala ve vazbě! Slováci poslali za mříže i bratra podnikatele z Kuciakova článku

Soud poslal do vazby bratra Antonina Vadaly Sebastiana.
Autor: rc - 
17. 3. 2018
16:26

Bratr Antonina Vadaly Sebastian byl poslán do vazby! Rozhodl o tom soud, který se konal v pátek ve slovenském Trebišově.

Soud ve slovenském Trebišově poslal v pátek do vazby Sebastiana Vadalu, bratra Antonina Vadaly. Toho zavražděný novinář Ján Kuciak zmínil ve svém posledním článku, který nestihl dokončit.  

Podle informací serveru Noviny.sk rozhodování o vazbě trvalo dlouhé dvě hodiny a soudu se zúčastnil i tlumočník. Policejní eskorta posléze převezla Vadalu do Košic. Zatčení Sebastiana Vadaly podle informací TV JOJ nemá nic společného se zadržením jeho bratra, který byl zadržen v souvislosti s drogovou činností.

VIDEO: Rozhovor s podnikatelem Vadalou: Odmítá obvinění, věří ve vyšetření Kuciakovy vraždy.

Video Rozhovor s podnikatelem Vadalou: Odmítá obvinění, věří ve vyšetření Kuciakovy vraždy. - tv Joj
360p

Doporučujeme
oxygene.p ( 17. března 2018 18:48 )

Je to paradox - jeden pofiderní pisálek , kterého nikdo moc nezná a jeho věrohodnost se rovná nule si napíše článek , kde pošpiní na koho přijde. Druhá věc je , proč ho zabili a kdo. Já si osobně myslím , že Kuciak byl homosexuální pedofil a jeho přítelkyně ho s nějakým chlapečkem načapala. Pochopitelně chtěla tohodle pra.sa.ka nahlásit Policii , ale on ji nechal zastřelit. Pak si uvědomil , že je vlastně zrůda , tak zavolal jinýmu úchylovy a nechal se od něj zastřelit. Předtím rozhodil sítě , napsal pár křivých článků , aby to vypadalo na mstu a na jeho uchylku se nepřišlo.. No , je to jen má teorie , Policie to snad vyšetří a dozvíme se pravdu. Je možné , že moje teorie je špatná a má na triku ještě větší prasárný težkýho kalibru. Nechejme se překvapit.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud