Vandalové házeli po tramvaji v Mostě kamení: Případ vyšetřuje policie

Vandalové házeli po tramvaji v Mostě kamení: Případ vyšetřuje policie. (Ilustrační foto)
Autor: ČTK - 
6. 3. 2018
17:05

Zatím neznámý pachatel či pachatelé poničili tramvaj v Mostě. Na projíždějící vůz házeli kameny a způsobili škodu v řádech desetitisíců korun.

Incident se odehrál v pondělí po poledni v širším centru Mostu. „V prostoru tramvajového trojúhelníku u bloku číslo 100 došlo k útoku kamením proti projíždějící nízkopodlažní tramvaji. Došlo tak k bezprostřednímu ohrožení bezpečnosti cestujících v tramvaji, naštěstí se nikomu nic nestalo,“ uvedl ředitel dopravního podniku Daniel Dunovský.

Podle Holého kameny zasáhly okna v části pro cestující. „Podle některých cestujících, kteří jeli v napadeném voze, šlo o skupinu dětí, které kamení házely,“ doplnil Jiří Holý z Dopravního podniku měst Mostu a Litvínova s tím, že případem se zabývá policie.

Takzvané stovky, kde se incident odehrál, patří v Mostě k problémovým částem. Loni v těchto místech vykolejila kvůli naskládaným kamenům jiná tramvaj. Dopravní podnik odhaduje škodu na zhruba 30.000 korun, oprava vozu potrvá až čtyři týdny. Poničená tramvaj je jedním z pěti nejmodernějších vozů, které dopravní podnik v posledních letech koupil.

Doporučujeme
Bystrozraky ( 6. března 2018 19:29 )

To je ovoce všech lží v politice a výchově mladých lidí. Zodpovědnost za to mají všichni dosavadní ministři školství a sdělovací prostředky, které připravují půdu pro tato zvěrstva ve svých pořadech a nekritičnosti k perverzi a násilí všeho druhu.

dragondra ( 6. března 2018 19:22 )

Páni redaktoři, nazývejte věci pravým jménem, že to byli cikáni a jim podobní. Snad máme svobodu slova,takže se nemusíte klepat před cenzurou

agfor ( 6. března 2018 18:35 )

Když to bylo u bloku 100, tak to byli nepracující pobírači dávek nebo jejich spratci.

zkratik ( 6. března 2018 18:05 )

doporučuju navštívit každý den odpoledne Central v Mostě.Výživný zážitek

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud