Matka pomáhala partnerovi znásilňovat dceru (8) šest let, protože v ní byl démon

Autor: shp - 
22. února 2018
19:21

Jako matka z pekla se předvedla Argentinka Celia Beatriz Sosa z Buenos Aires. Dlouhých šest let pomáhala svému partnerovi ve znásilňování své malé dcery. Když Sergio Eduardo Gimenez s úchylnostmi začal, bylo dívce teprve 8 let. Během znásilňování žena bila vlastní dceru páskem.

Celia Beatriz Sosa byla naštěstí dopadena a uvězněna. Sergio Eduardo Gimenez však spravedlnosti stále uniká. Pátrání po něm vyhlásil sám Interpol.

Úchylný partner zvrácené matky údajně podle Daily Mirroru tvrdil: „Sex ji zbaví zlých duchů.“ Nebohá dívenka, které je nyní 17 let, dokonce s Gimenezem otěhotněla.

Matka ji pak poslala na potrat do Paraguaje. Sexuální násilí trvalo až do roku 2015, kdy ho dívka nahlásila policii. Tím její útrapy konečně skončily a vymanila se tak z nepopsatelných hrůz.

Vždycky byl opilý a nikdy jsem ho neměla ráda. Říkal, že mám v sobě démona a matka tomu začala věřit. Začalo to, když mi bylo 8 let, ona mě vzbudila a řekla, ať s ním dělám ty věci. Samozřejmě jsem nechtěla,“ vzpomíná dívka.

Video: Ženu na ulici znásilnili za bílého dne, nikdo jí nepomohl

Video  Ženu v Indii znásilnili za bílého dne na ulici. Nikdo z kolemjdoucích jí nepomohl.  - YouTube

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud