Tam nahoře jezdí na jiných mašinách: Kamarádi plánují Honzovi, kterého zabili kickboxeři, spanilou jízdu

Autor: dce - 
31. 1. 2018
19:05

Prý ho chtěli jen zastrašit, celá akce se jim ale vymkla z rukou. Dvojice kickboxerů se s Honzou M. (†19) dostala do sporu kvůli penězům a drogám – mladíka ubili k smrti a jeho tělo pohodili v lese. Honzovi kamarádi mu nyní v den jeho nedožitých 20. narozenin pořádají spanilou jízdu.

K brutální vraždě došlo patrně předminulý víkend u Bítozevsi. Tam ve čtvrtek našel myslivec tělo zbitého a pobodaného mladíka. Honzu M. (†19) podle obvinění policie zabili dva mladí kickboxeři (18 a 19). Za vraždou mají stát spory o peníze a drogy…

14. února by Honzovi bylo 20 let. Ty už bohužel nikdy neoslaví, jeho kamarádi se ale rozhodli uspořádat mu v den narozenin spanilou jízdu na motorkách, které mladík tak miloval. Honza byl vyučenej automechanikem a už od mala jezdil na motorce. Byl to hodný a slušný kluk,“ napsali kamarádi na Facebooku.

„Sraz by byl ve 14:00 u Městského koupaliště Žatec a v 15:00 by se vyrazilo přes vesnice Staňkovice–Bítozeves–Velichov. Ve Velichově bychom se zastavili u jeho rodičů a zapálili bychom svíčku Honzovi před barákem, kde bydlel.“

Jeho kamarádi mezitím truchlí za zmařený život nadějného mladého muže.Tam nahoře jezdí na jiných mašinách, a nechť je spokojený a dohlíží na ostatní motorkáře,“ smutní Eliška.

„Tohle nikdy nepochopím… Nikdo nemá právo vzít jinému život. Tak mladý… Čest jeho památce… Zapalte svíčku i za nás z jižní Moravy,“ napsala Eva.

Oba dva obvinění mladíci skončili v neděli ve vazbě. K vraždě se údajně přiznali.


moiaza ( 31. ledna 2018 19:45 )

Kdepak dobytek. Havlové děti,které si vysvětluji demokracii po svém.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud