Zemřel mladý novinář Vojtěch Varyš (†32): Spáchal sebevraždu?!

Zemřel mladý novinář Vojtěch Varyš (†32): Spáchal sebevraždu?!
Autor: dce - 
15. 1. 2018
15:55

Svět české novinařiny přišel o nadějného mladého redaktora Vojtěcha Varyše (†32). Pracoval mimo jiné pro časopisy Reflex a Týden. Podle jeho blízkých si sáhl na život sám. 

Vojtěch Varyš byl mezi svými kolegy známý jako nekompromisní a neomalený. Někteří ho považovali za svérázného podivína.

Za svou kariéru pracoval mimo jiné v časopisu Reflex nebo jako kulturní zpravodaj v magazínu Týden, později se přesunul do MF Dnes jako politický komentátor. V obou zaměstnáních si mezi svými kolegy „udělal jméno“, v obou případech tím, že se nebál sdělovat čtenářům často nekonformní a nepříjemné názory.

O jeho smrti informoval právě web Týden.cz. Redaktor Jakub Kvasnička na Facebooku na dotaz, co se Varyšovi stalo, prozradil, že svůj život ukončil sám. „Když už se konečně člověk chystá oběsit, najednou mu do toho přijde vždycky nějaká píčovina, tentokrát třeba, že se zamiluje,“ napsal si sám Vojtěch jako poslední status na Facebooku.

Na sociálních sítích se mezi jeho přáteli a kolegy už šíří smutné vzkazy Vojtovi do nebe. Nejbolavější zpráva víkendu, klaun a ‚zlej muž‘, kterýho jsem měla moc ráda. Vojto… včera celej večer vzpomínání… ku*vafix.“

„S lítostí Vám musím oznámit, že Vojtěch Varyš už není mezi námi. Nechť ti je země lehká, Vojto…,“ napsal jeho blízký příbuzný Martin.

Doporučujeme
Pollo ( 16. ledna 2018 07:06 )

 Zase jsem jednou zabloudil na Blesk a kouknul se do diskuse. Jakpak se vám amerlocku a klanico podařilo v Bohnicích dostat k internetu?

amerlock ( 15. ledna 2018 20:33 )

nebál sdělovat čtenářům často nekonformní a nepříjemné názory. Přeloženo do češtiny - byl to ididot!

gabreta ( 15. ledna 2018 19:24 )

Asi ho rozhodil vyhulenec X.J.Doležal!!

moiaza ( 15. ledna 2018 19:04 )

A co já s tím, jako sorry.

rentierskej ( 15. ledna 2018 18:54 )

život není pro slabochy... ČÍM VÍC SEBEVRAHŮ, TÍM MÉNĚ SEBEVRAHŮ...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud