Zvrhlý pár o Vánocích umučil ženu při sexuální hře: Pak chtěli utéct do Turecka

Německý pár umučil a zavraždil ženu (†55) při sexuálních hrátkách. (Ilustrační foto)  (Autor: profimedia.cz)
Autor: bop - 
7. ledna 2018
20:25

Šťastné a krvavé! Pár společně brutálně mučil a následně zavraždil ženu 23. prosince při zvrácených sexuálních hrátkách. Její tělo bylo nalezeno na ulici v německém Berlíně. Podezřelí byli zatčeni krátce po činu, hned 29. prosince, když se na letišti pokoušeli utéct před zákonem do Turecka. 

Pouhý den před Štědrým dnem, 23. prosince okolo deváté ráno, nalezl nejmenovaný obyvatel Berlína mrtvolu ženy (†55). Byla zabalená v šedivé dece a jen tak pohozená mezi odpadky. Událost okamžitě nastartovala policejní vyšetřování. 

Vyšlo najevo, že ji pravděpodobně umučil německý pár během zvrácené sexuální hry. Podle britského titulu The Daily Mail měli Taifun S. (36) a Jasmin P. (27) zavražděnou Marianne M. mučit dlouhou dobu. Seznámili se údajně na fóru pro lidi se speciálními sexuálními potřebami.

Pár si kvůli setkání speciálně pronajal zvláštní byt. V tom potom ženu uvěznil a dlouho mučil. Podle německého deníku Bild nejsou muž ani žena podezřelí z brutální vraždy žádná neviňátka. On má údajně historii plnou obchodu s drogami a se zbraněmi, násilí a krádeží a ona zase vyhrožování, napadání, odporu při zatýkání a kradení rovněž. Policie podezřelé dopadla na letišti Schönefeld, když se pokoušeli odletět 29. prosince do Turecka. 

VIDEO: Podrobnosti o popravě Blanky v Jihlavě. A Němku čeká soud kvůli útěku i ISIS.

Video Podrobnosti o popravě Blanky v Jihlavě. A Němku čeká soud kvůli útěku i ISIS - Bára Horáková, Lukáš Červený, redakce Blesk

ondra1974 ( 8. ledna 2018 01:00 )

Jasne Taifun a Jasmin jsu "typicka" nemecka jmena... proc si media mysli, ze kdyz napisi nemecky par, ze jim ctenari zbasti tu nemeckou narodnost, navic kdyz chteji uprchnout pred zakonem do Turecka. Tam by totiz opravdovi Nemci neutikali, jenom muslimove utikaji pred zakonem do svych shitholes. Cenzura jak vysita. Uz to zde zacina jak ve Svedsku.

tarzanzroduopic ( 7. ledna 2018 23:49 )

Islám je jak rakovina. Rozleze se a zlikviduje všechno. Nikdy to už nevyženou... Slyšel jsi: Jsou to už NĚMCI, chápeš?!

Hajany u Blatn ( 7. ledna 2018 21:39 )

"německý pár" ??????? samozřejmě čmoudi, ubohý imigranti, kteří tu hledali azyl. Proboha, kdy už to skončí a kdy je vyženeme?

hafblaf ( 7. ledna 2018 21:31 )

Bez milosti takové úchyláky střílet, žádná léčba!

teufel ( 7. ledna 2018 20:48 )

Typický německý pár, on se jménem Taifun stoprocentně.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud