Ztracená Míša, vražda Sabiny a poprava Blanky: Nejodpornější zločiny roku 2017

 • Autor: ljš - 
  31. 12. 2017
  17:15

  Žárlivost, nenávist, drogy, ale i zvrhlé choutky! To jsou motivy nejohavnějších případů, které v uplynulém roce otřásly Českem. Jeden z nich, zmizení dvanáctileté Míši Muzikářové, zůstává stále nevyřešený. I on má ale zřejmě tragický konec...

 • 1.Ztracená Míša

  Ztracená Míša Muzikářová: Nové důkazy v případu

  Zmizení Michaely Patricie Muzikářové otřáslo Ústím nad Labem 11. ledna 2017. Její matka tehdy odcházela do práce kolem páté hodiny ranní, svou dceru ale fyzicky nekontrolovala. V té době však měla Míša doma ještě oblečení a věci do školy. Dceřino zmizení nahlásila až večer v 18:54, když zjistila, že dívenka nebyla ve škole. To už v bytě její věci chyběly. Policisté brzy pojali podezření, že za Míšiným zmizením stojí přítel její matky Otakar S. Několikrát ho vyslýchali a měli proti němu několik důkazů, například záběry z kamery, které byly v rozporu s jeho tvrzeními, nebo omamné léky, které si kupoval. Stop však nebylo dost na to, aby ho zatkli. Necelý měsíc po Míšině zmizení spáchal hlavní podezřelý sebevraždu. V jeho autě se pak našly školní potřeby holčičky. Policisté na tiskové konferenci přiznali, že Otakar S. byl jejich jediným podezřelým a že jsou bohužel přesvědčeni, že Míša nežije. 

 • 2.Vražda Sabiny

  Patrik K. je obviněný z vraždy Sabiny (†25).

  Krásná Sabina byla zavražděna na konci března v Ostravě a šlo o jeden z nejbrutálnějších činů letošního roku. Podle svého přítele, který ji našel v kaluži krve, měla obličej rozbitý k nepoznání. Hlavním podezřelým v případu je její kamarád Patrik, přezdívaný Ozzy, který znal dívku od dětsví a jeho rodina mu pomáhala. Podle policie ji nejprve pobodal v obličeji a na krku a pak ji ubil pánvičkou a kladivem. Z domu pak odnesl cennosti. Proces s mladíkem, který je drogově závislý, což mohlo být motivem vraždy, teprve probíhá.

 • 3.Masakr v Lázních Bělohrad

  Trojnásobná vražda na Jičínsku: Na křik toho dítěte (†2) nikdy nezapomenu, tvrdí sousedka.

  Vražda v Lázních Bělohrad je první ze série odporných činů, které v loňském roce spáchali rodinní příslušníci obětí. O život tam příšel dvouletý Filípek, jeho maminka Markéta a také babička Anna. Zavraždil je podle policie chlapečkův otec Martin P., který byl zřejmě pod vlivem drog. Poté, co ho policisté zatkli, ještě zdemoloval dvě cely.

 • 4.Šílenství v Liberci

  Marek napadl svou expartnerku Lucii, když si přišla pro syna. Pak ubodal její matku a sám se oběsil.

  K brutální vraždě, která mohla mít ještě mnohem horší následky, došlo také v srpnu na kraji Liberce. Marek N. si tam počkal na svou bývalou ženou Lucii, která si u něj měla vyzvednout syna Davídka. Toho zdrogoval, manželku spoutal a začal bít. Žena si ale s sebou vzala jako doprovod svou matku, která se do konfliktu zřejmě připletla. Marek N. ji ubodal. Lucie naštěstí dokázala sebe a syna zachránit, když se jí podařilo utéct a přivolat pomoc. Její bývalý partner se však před příjezdem policie oběsil.

 • 5.Bratrovrah

  Dům, ve kterém zavraždil Pavel své bratry, je podle bývalé majitelky prokletý.

  Děsivá vražda v rodině se odehrála na počátku listopadu v Počátkách. Zabíjel jeden ze čtyř bratrů, který brutálně ubodal své dva mladší sourozence-dvojčata. Těžká zranění utrpěl také jeho starší bratr. Tomu se ale podařilo z domu hrůzy utéct a přivolat pomoc. Policisté i v tom případě pracují s verzí, že byl mladý vrah pod vlivem drog, nebo je psychicky nemocný. Důvodem vraždy mělo být to, že mu vadilo, že si bratři hrají na počítači. Údajně si také chtěl vyzkoušet, jaké je to zabíjet. 

 • 6.Poprava Blanky

  Poslední vražda, která otřásla Českem, se odehrála týden před Vánoci v Jihlavě a byla to doslova poprava! Svou bývalou ženu Blanku tam několika ranami zavraždil Jiří D. Svým autem zastavil vedle jejího vozu a začal pálit, pak z místa ujel. Exmanželku ale přežil jen o několik hodin, policisté jeho tělo našli druhý den u Pardubic. Vše nasvědčuje tomu, že se zastřelil.

  Policie pátrá po exmanželovi zavražděné Blanky: Může být ozbrojený a nebezpečný!

hasickajana ( 31. prosince 2017 18:16 )

co je na š.t.ě.t.c.e závadnýho, blbečci...? tak je lepší šlápota...?

hasickajana ( 31. prosince 2017 18:14 )

Sabina - feťácká ***, Blanka - stará bolševická zlodějka... to pláču... ale že i Blesk je podplacenej a ani jednou nic nenapsal o tom, kterej papaláš vlastně zabil ty dva lidi na mostě v Praze... to jste strašný frajeři, co...?

Franta Dolf ( 31. prosince 2017 17:43 )

Redakce ještě jste zapomněli na jeden zločin, ještě přece vítězství Anno ve volbách

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud