Čeští policisté se vrátili z mise v Makedonii: Přivezli si pár opuštěných štěňat

Autor: dce - 
21. prosince 2017
19:38

Malé vánoční dárečky si z mise v Makedonii přivezlo domů do Česka několik policistů. Zůbožených štěňat se ujali a pomohli jim tak přežít. Jejich gesto ocenil i policejní prezident.

Čeští policisté se z Makedonie vrátili v úterý. V Praze je přivítal policejní prezident Tomáš Tuhý. „Jsem rád, že se i letošní poslední makedonský a srbský kontingent v pořádku vrátil domů a policisté tak budou moci Vánoce trávit se svými nejbližšími. Někteří dokonce i s malými chlupatými dárečky, které si z mise přivezli,“ uvedl policejní prezident.

Policisté se na misi totiž ujali pěti opuštěných štěňat nalezených v zuboženém stavu na makedonsko-řecké hranici. Štěňata podle veterináře v tamních podmínkách neměla téměř žádnou šanci na přežití. „Kolegové se proto dlouho nerozmýšleli a udělali vše proto, aby jim tu šanci mohli dát. Já osobně si tohoto gesta opravdu cením a policistům děkuji nejen za projev lidskosti a solidarity, ale vůbec za perfektní reprezentaci v zahraničí.“

Policisté totiž v Makedonii slavili i mnohé úspěchy. „Při včerejším návratu jsem měl možnost ocenit také dva policisty ze srbského kontingentu, kteří díky své pohotovosti napomohli k rychlé evakuaci a uhašení požáru v hotelu, kde byli ubytovaní,“ dodal policejní prezident Tomáš Tuhý.

Bystrozraky ( 22. prosince 2017 08:19 )

Ale nemá psychické problémy. Akorát je normální. Není prase jako Ty.

ctown ( 22. prosince 2017 06:42 )

Kéž by ubylo takových hulvátů a nevychovaných parchantů jako jsi ty. Očividně máš psychické problémy, běž se léčit, ubožáků. Raději deset pejsků, než jeden tobě podobný.

enigma ( 22. prosince 2017 02:12 )

Tedy ze ty si dovolis nekoho komentovat jak pise?! Posledni cikan snad tu cestinu ovlada lepe. Mozna i ten prasivy toulavy cokl na odstrel.

Bystrozraky ( 21. prosince 2017 23:28 )

Ty jsi ho už vybral. Tobě ale ještě někdo vybral všecko v hlavě, psovode odborný smradlavý!

oshona ( 21. prosince 2017 22:38 )

Proč jste lidi tak zlí? Musíte hrozně trpět, je my vás upřímně líto

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud