Poprava Blanky v Jihlavě: Exmanžel na ni vystřelil 6krát! Spáchal sebevraždu

1080p720p360p
Autor: ljš, čad - 
18. 12. 2017
11:29

Potvrzeno! Podle policie je vrahem jednasedmdesátileté Blanky D. její bývalý manžel. Z auta na ni vypálil celkem šest výstřelů. Zasáhly ji čtyři z nich. Žena neměla šanci přežít. Jiří D. po činu spáchal sebevraždu.

Detaily brutální vraždy, která otřásla v pátek Jihlavou, odhalili policisté na pondělní tiskové konferenci. Podle nich se Jiří D. se svou exmanželkou, s níž měl spory kvůli společnému podnikání, setkal v pátek v jihlavské čtvrti Bedřichov, kudy oba projížděli každý ve svém voze. 

Vedle své ženy zastavil, stáhl okénko u spolujezdce a pak na ni šestkrát vystřelil. Zasáhl dveře auta a čtyřmi ranami svou bývalou ženu. Zbraň, kterou zabíjel se nenašla. Může však jít o pistoli, kterou vlastnil legálně, ale před časem ji nahlásil jako ztracenou. "Myslím si, že i balistická expertiza nám může napovědět," dodal kriminalista Pavel Kubiš. Policie se podle něj přiklání k tomu, že šlo o plánovanou vraždu.

Bývalý manžel byl podle vyšetřovatele od začátku prověřován jako možný pachatel. Policie se ho snažila kontaktovat, pak po něm vyhlásila pátrání. Jeho auto bylo nalezeno v Pardubicích. V sobotu bylo na Chrudimsku nalezeno tělo pravděpodobného 64letého pachatele. Podle policie se zastřelil svou legálně drženou zbraní. Nešlo se o stejnou zbraň, kterou byla zastřelena žena.

Bývalá manželka nebyla jedinou osobou, se kterou měl Jiří D. spory. Kriminalisté se obávali, že by mohl ohrozit i další lidi. "Udělali jsme bezpečnostní opatření k některým dalším osobám," řekl Kubiš. Současně také policisté zatím nemohou s jistotou říct, že byl při vraždě Blanky D. pachatel ve voze sám.

Video Paní Blanku její manžel napadl s nožem a vyhrožoval jí smrtí, potvrdil známý - Jiří Čada
720p 360p

Doporučujeme
kajman1 ( 18. prosince 2017 16:35 )

Co je to za blabol? Včera řekli že na těle nenašli žádné známky ani po střele ani jinak dnes už se střelil? Bože co to je za dementního pisalka

tomik007 ( 18. prosince 2017 16:34 )

Nejbrutalnejsi kapitaliste byvaji komuniste - neboj ono se to casem nejak prossakne...

tatazdenekk ( 18. prosince 2017 15:52 )

Co ti přihazují do žrádla, že jsi tak vtipný?

tatazdenekk ( 18. prosince 2017 15:42 )

Śkoda, že nevystřelil sedmkrát, mohlo to být jako sedm kulí v Sarajevu.

tomik007 ( 18. prosince 2017 15:34 )

ANO - uz je oba Lenin pozvolna otaczi na rozni...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud