Sabrinka (†5 měs.) umřela dva dny po očkování: Drsný vzkaz odborníků!

5. 12. 2017
19:26

Do případu Sabrinky (†5 měsíců), která náhle zemřela dva dny po očkování, se vložili odborníci. Vyzvali rodiče, aby nepodléhali panice a nechali své děti očkovat. Spojovat úmrtí holčičky s očkováním je podle nich předčasné a neodůvodněné.

K záhadnému úmrtí dítěte došlo ve slovenské obci Modrý Kameň. Malou Sabrinku našla její maminka v neděli ráno bez známek života v její postýlce. Podle slovenských médií byla holčička dva dny předtím na očkování tzv. hexavakcínou, po kterém měla mít zvýšenou teplotu.

Policie záhadné úmrtí holčičky vyšetřuje a do případu už se vložili i odborníci, konkrétně výbor Slovenské epidemiologické a vakcinologické společnosti (SEVS). "Podle našich zjištění dítě dostalo dva dny před úmrtím druhou dávku povinného očkování, následující den po očkování mělo zvýšenou teplotu 37 stupňů. První dávku očkování snášelo bez jakýchkoliv vedlejších reakcí," píše se podle serveru Čas.sk v jejich stanovisku. SEVS rovněž rodiče vyzval, aby nepanikařili a uvědomili si, že očkování děti chrání před vážnými chorobami, které mohou mít trvalé následky, nebo dokonce skončit smrtí.

Přesnou příčinu smrti holčičky má určit až nařízená pitva. Maminka děvčátka je po tragédii na dně. „Andílku náš milovaný. Navždy tě budeme milovat, zlatíčko naše. Děkujeme ti alespoň za ten krátký čas, co jsi strávila s námi, obohatila jsi naše životy svým smíchem. Nemůžu uvěřit, že tu už nejsi!“ napsala na sociální síti. Podle sousedů se rodina starala o děti vzorně a nikdo nedokáže pochopit, co se stalo.

 

Video Neočkujete svoje děti? Ohrožujete tím vaše blízké - Blesk TV
1080p 720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
dajka123 ( 22. prosince 2017 07:09 )

Tak to o vzniku autismu asi víš víc než lidé kteří s autíkami pracují. Např národní ústav pro autismus http://www.praha.apla.cz/autismus-2.html Ti říkají "Jedná se o vrozenou poruchu některých mozkových funkcí. Porucha vzniká na neurobiologickém podkladě."

dajka123 ( 8. prosince 2017 05:17 )

Alergická reakce - teplota 37°, to má každý 2.člověk 37 i víc např po zvýšené aktivitě.... To mimčo klidně mohlo mít SIDS, jen to vyšlo na 2dny po očkování. Manželovému kamarádovi tak odešlo mimčo v 7měs. Těch důvodů může být hafo.

dajka123 ( 8. prosince 2017 05:07 )

Squirrel když už si u toho neočkování další příklad. Když ještě očkování priušnic nebylo celoplošné kamarádčina maminka v té době čekala právě tu kamarádku. Tehdy byla epidemie přiušnic. Ty nedostala ta maminka, ale ten její plod a ta kamarádka je teď díky tomu handicapovaná.

dajka123 ( 8. prosince 2017 05:04 )

Z tebe je hotový Colombo. Říkám, všeho moc škodí i tvého "moudra" 😂 Bláznům se nemá odporovat 😄 Jasně je to bussnis. Do synove léčby se investovalo bezmála 5mil. jen proto aby ji nakonec zhatili vakcínou za 2 stovky.😉 Nemluvě o léčení takto "úmyslně" poškozených dětí. Protože den na ARO vůbec nestojí 30tis a vic + následná někdy i doživotní léčba je také zadarmo. To je pravdu strašně výhodný bussnis. 😉 Ty musíš být inteligence sama.😆 Z tebe musí mít doma radost 😎

Zdeniba ( 7. prosince 2017 15:27 )

Nemoci proti kterým se očkuje silně potlačila dobrá strava a hlavně hygiena.Proti těmto nemocem máme i určitou genetickou odolnost. Ale až k nám dorazí choroby ,které přivlečou migranti, tak nám žádná injekce nepomůže.Viz např. spalničky a neštovice, které zahubily indiány. Můj bratranec po očkování jako miminko zcela ochrnul a v deseti letech umřel.Rvát tohle do tak malých dětí je zločin.Mělo by se počkat později.Ikdyž si myslím,že proti některým nemocem je zbytečné očkovat.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud