Čtyři útočníci v Kralupech brutálně zbili mladíka: Skončil v bezvědomí v nemocnici

Čtyři útočníci v Kralupech brutálně zbili mladíka: Skončil v bezvědomí v nemocnici (ilustrační foto)  (Autor: aktu.cz)
Autor: dce - 
28. listopadu 2017
14:13

Brutální útok se odehrál o víkendu v Kralupech nad Vltavou. Zcela bez varování čtyři muži brutálně napadli dvojici jiných mužů, které zrovna míjeli na ulici. Jeden z nich skončil v bezvědomí, druhý s lehkými poraněními. Policie celou věc vyšetřuje.

O útoku informovali lidé na sociálních sítích. Pátrali po svědcích celého incidentu. Nikdo totiž nechápe, co se v Kralupech v sobotu kolem jedné ráno stalo. „Hledají se svědci, kteří se pohybovali dnes ráno kolem jedné hodiny ranní v parku na Cukrovaru nebo podél potoka od lávky pro pěší k hospodě Na Františku v Kralupech,“ stojí ve výzvě.

Čtyři muži ve věku 20–30 let údajně napadli dvojici mužů, kteří se zrovna vraceli z jedné z místních hospod. Jeden z napadených skončil v nemocnici v bezvědomí. Utrpěl krvácení do mozku a zlomeninu lebky.

„Utrpěl vážná zranění a bylo nutné jej připojit na plicní ventilaci,“ řekla Deníku mluvčí záchranky Petra Effenbergerová s tím, že potom byl transportován do vinohradské nemocnice. „Druhá osoba utrpěla zranění lehčího charakteru a tu záchranáři transportovali na chirurgii do slánské nemocnice,“ dodala Effenbergerová.

Napadení a nyní už i podezřelé útočníky policie prověřuje, bližší informace ale nesděluje. 

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud