Horor v Měcholupech: Na ulici pobodali dívku (18)! Ležela v kaluži krve, zadrželi mladíka

Autor: aba, dvi - 
14. 11. 2017
06:56

Napadení přímo na ztemnělé ulici. Tak vypadal pondělní večer v Horních Měcholupech na Praze 15. Pobodaná osmnáctiletá žena útok přežila, policie už v souvislosti s případem zadržela jednoho člověka.

Horní Měcholupy, přesněji ulice Dýšinská na Praze 15, se staly v pondělí v noci dějištěm události, ze které mrazí. Policisté tu vyjížděli na místo k pobodání. Obětí útoku je mladá žena, která byla podle fotografií napadena přímo na ulici. Útočník ji podle dostupných zpráv zasadil patnáct bodných ran chladnou zbraní.

Podle posledních informací měla žena útok přežít. Policisté v souvislosti s případem zadrželi jednoho muže. Na základě informací Aktu.cz by mělo jít o náctiletého mladíka. Jeho vztah k případu je v tuto chvíli nejasný.

„Tísňovou výzvu jsme přijali ve 22 hodin od policie. Na místo vyjížděla záchranářská i lékařská posádka, pacientka měla mnohačetná bodná poranění. Protože byl její stav vážný, bylo nutné zajistit dýchací cesty a v umělém spánku ji potom převést do vinohradské nemocnice na anesteziologicko-resuscitační oddělení,“ uvedla k případu mluvčí záchranky Jana Poštová. Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nemohla sdělit žádné další podrobnosti.

„Celý případ si následně převzali kriminalisté z prvního oddělení pražské policie, kteří na něm pracují pro podezření ze spáchání trestného činu pokus vraždy. Ještě v průběhu noci se jim podařilo zadržet osobu, která by mohla mít s případem spojitost. V tuto chvíli kriminalisté pracují na objasnění celého případu a všech skutečností, přičemž není možné poskytnout detailnější informace,“ dodal k případu policejní mluvčí Jan Daněk.

VIDEO: Podívejte se na záběry z místa události

Video V Horních Měcholupech někdo pobodal ženu. - Aktu.cz
720p 360p

Doporučujeme
venina ( 14. listopadu 2017 10:11 )

 Úspěšní a bohatí většinou žijí právě na úkor těch chudsich. Znám jen pár lidí, co jsou bohatí svým vlastním přičiněním. A k tomu pobodani,jsou malé tresty, ono kdyby i ten nactilety dostal dvacet pětadvacet let, tak by si to rozmyslel. A vy pane blabolimtakytak máte priznacnou přezdívku.

tarzanzroduopic ( 14. listopadu 2017 08:34 )

Už to nehul vole, nedělá ti to dobře...

moiaza ( 14. listopadu 2017 08:04 )

Ten mladík byl pravděpodobně "pravdoláskař". Vsadil bych se, že Husák nebyl jeho vzorem.

balika ( 14. listopadu 2017 07:58 )

Tipuji, že pobodaná se s ním rozešla a mladík, jak bývá v Hawlostánu zvykem ji pobodal . Soud nazná, že byl nepříčetný a nic se mu nestane.

MarkusHermann ( 14. listopadu 2017 07:48 )

Takže Havlova generace vraždila.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud