Nešťastná nevěsta otrávila manžela mlékem: Zemřelo s ním 14 příbuzných

Pákistánka příbuzné otrávila tradičním jogurtovým nápojem lasí.
Autor: ČTK ljš - 
1. listopadu 2017
06:54

Čerstvě vdaná Pákistánka podle policie otrávila mlékem svého manžela a 14 jeho příbuzných. Žena, kterou ke sňatku přiměla rodina proti její vůli, se podle vyšetřovatelů pokusila zabít pouze chotě, plán se jí ale vymkl z rukou. Nešťastná nevěsta byla obviněna z vraždy.

Rodinná tragédie se odehrála na jihu pákistánské provincie Pandžáb, kde byla v září mladá Asíja Bibiová přinucena vzít si muže vybraného svou rodinou. Podobné aranžované svatby nejsou zvláště v chudších venkovských oblastech země nijak výjimečné, tentokrát se však nevěsta nehodlala s nechtěným osudem smířit. Podle místních médií se krátce po svatbě neúspěšně pokusila z manželova domu prchnout zpět ke své rodině.

 

K zoufalému činu se podle policie odhodlala minulý týden, kdy zamíchala jed do mléka, které měl vypít manžel. Ten se jej však ani nedotkl, načež z něho byl připraven jogurtový nápoj lasí, který se pil při setkání manžela s jeho příbuznými. Zemřelo patnáct lidí včetně chotě. Dalších osm osob bylo převezeno do nemocnice.

Spolu se ženou byl zadržen i její údajný milenec a jeho teta, kteří jsou podezřelí, že s přípravou vraždy pomáhali. Jaký jed byl použit, bude podle policie jasné až po pitvě obětí.

..krakonos500 ( 1. listopadu 2017 08:46 )

Jasná vražda elektrickým proudem jako u Kramného. Těch žaludků musí při pitvě zmizet patnáct.

starypes ( 1. listopadu 2017 08:16 )

Kdes kupovala to mléko? Kde by, u žida.

Kominik ( 1. listopadu 2017 07:43 )

Česrtvě vdaná Pákistánka Jjo to de

prycsnima ( 1. listopadu 2017 07:36 )

 Dobrá zpráva .

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud