Pátek 18. září 2020
Svátek slaví Kryštof, zítra Zita
Jasno 18°C

Dcera zemřelé Martinky z Turca (†34) je nezvěstná! Utekla s milencem z děcáku?

Autor: ljš - 
27. října 2017
11:54

Je v pěkném průšvihu! Po Barboře Zuzaniakové (17), dceři hvězdy reality show Farmář hledá ženu Martinky z Turca (†34), pátrá celé Slovensko. Před čtyřmi dny uprchla z dětského domova, kde skončila po smrti matky.

Barboře podle Nové Času popletl hlavu její o polovinu starší přítel Robert. Ten má za sebou bouřlivou minulost, a tak se o dívku bojí babička i její zbylí dva sourozenci.

Útěk Barborky všechny překvapil, v domově prý působila spokojeně a na nic si nestěžovala. „Volala mi den po tom, co odešla. Prý už se tam nechce vrátit, že psychicky trpí. Telefon má vypnutý, není ani na internetu. Psala jsem jí přes počítač, ale nereaguje. Nic o ní nevím, doufám, že ji najdou. Kdyby se alespoň ozvala, že je živá a zdravá,“ řekla babička zmizelé dívky.

Matka zemřelé hvězdy reality show je přesvědčená, že za zmizením vnučky je její přítel Robert, s nímž se seznámila přes internet asi před dvěma měsíci. „Řekla mi, ať jim dám šanci. Je od ní o polovinu starší a má z předchozího stavu devítileté dítě. Asi ji vzal do Košic. Už ji tam hledala policie, ale on řekl, že je v Prešově,“ řekla žena.

Že její přítel nebýval žádný vzorňák, věděla i Bára. „Měl trošku šílenou minulost. Ale změnil se, je slušný a čestný. Pohyboval se mezi nesprávnými lidmi a nese si následky,“ řekla.

Do domova v Ružomberoku prý za Barborkou jezdil každý pátek. Babička si myslí, že ji k útěku přemluvil. „Podle mě odejít nechtěla, předtím mi říkala, že půjde zapálit svíčky na hřbitov,“ vysvětlila. Po dívce nyní intenzivně pátrá policie.

Barbora je jednou ze tří dětí Martiny Zuzaniakové, která se proslavila svou účastí ve slovenské verzi reality show Farmář hledá ženu. Popularita však ještě prohloubila její zálibu v alkoholu. Kvůli alkoholismu jí sociálka nakonec děti odebrala a „Kleopatra“, jak se jí přezdívalo, skončila v maringotce. Loni v srpnu zemřela.

Video Děti mrtvé Martinky z Turca (†34): V děcáku je nám lépe! - TV JoJ

 

Monikay ( 27. října 2017 13:31 )

Chudák holka, narodit se do takové rodiny. Chápu že chce udělat něco sama za sebe...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud