Evropan se omylem dotkl muže v Dubaji: Tvrdě ho potrestali!

Autor: dce - 
11. října 2017
15:01

Jamie se v dubajském baru jen dotkl jiného muže a hrozily mu za to 3 roky ve vězení. Dopustil se totiž veřejného pohoršení. Na rozhodnutí soudu čekal v zemi již od července. Ve středu si vyslechl trest.

Jamieho soud nakonec poslal na měsíc do vězení za pití alkoholu, což je v zemi zakázáno. I když budete pít v baru, který má na alkohol licenci, můžete být zadrženi. Kromě měsíce ve vězení má také zaplatit pokutu v přepočtu přibližně 12 000 korun a bude deportován.

Co se týká obvinění v případu veřejného pobuřování – čili onoho nemravného dotyku – tam soud bude teprve rozhodovat, a to za necelé dva týdny.

„Snažím se moc nestresovat možností, že mě zavřou, jak mi poradili, ale je pro mě velmi těžké na něco takového nemyslet. Chci jen, aby už byl konec a já byl doma se svou rodinou,“ prohlásil Jamie Harron.

V červenci přijel sedmadvacetiletý elektrikář do Dubaje, kde měl strávit pouhé dva dny před odletem do Afghánistánu, kam mířil za prací. V baru si s kamarády chtěl dát jen pár piv, když ale procházel přeplněnou místností, dotkl se jiného muže a tím mu začaly velké problémy.

Jamie muži položil ruku na bok, aby do něj muž nevrazil. Ukázalo se ale, že „obětí“ nevhodného doteku byl ředitel ohromné firmy. „Víš ty vůbec, kdo já jsem?“ vykřikoval pak muž podle Jamieho.

Nakonec na něj zavolal policii a Jamie skončil ve vězení kvůli veřejnému pohoršení a pití alkoholu. Podle všeho by se celá věc dala jednoduše smést ze stolu, ale onen ředitel se rozhodl, že světu ukáže svou moc a Jamieho dostane za mříže.

crush ( 12. října 2017 10:59 )

Môžem sa vykiepiť na celý dotknutý Dubaj!!!

hanka666 ( 11. října 2017 19:17 )

Fuuj chlap, čmoud chtěl kozu

gabreta ( 11. října 2017 17:46 )

Takový zákony by měla přijmout EU, proti umouněncům!!

oliiiii3 ( 11. října 2017 16:09 )

Aspon že se nedotkl jeho pytle, to by mu možná usekli ruce.

prycsnima ( 11. října 2017 15:47 )

 Nemá jezdit k těm kozom rdům. Bojujte za elektroauta ať už se ten ksindl zase vrátí do stanů a topí tam velbloudíma ho vnama.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud