Nela (17) je už rok nezvěstná: Zoufalá máma se o ni bojí, utekla s přítelem?

Autor: dce - 
4. září 2017
11:24

Za pár dní to bude přesně rok, co z domova odešla šestnáctiletá Nela. Od té doby od ní rodina nemá jedinou zprávu, nevědí, kde je ani proč odešla. Její zoufalá matka prosí o pomoc na sociálních sítích. 

"Prosím, pomozte při pátrání po mé dceři Nele Navrátilové. 21. 9. to bude rok, co zmizela, a dosud o ní nemáme žádné informace, které by vedly k jejímu nalezení. Moc vás všechny prosím, pomozte mi. Děkuji," zoufá si paní Gabriela na Facebooku.

Nela zmizela beze stopy a bez jediné zprávy nebo informace, kam jde. Brzy tomu bude již rok a její rodina stále není o nic blíž k jejímu nalezení.

Poslední příspěvek na jejím Facebooku prozrazuje ovšem mnohé. "Já chci ke své LÁSCE. Jen s ním je usínání ráj," psala 19. září. O dva dny později ještě sestře odpověděla na otázku "A kde seš?" slovy: "Kde asi."

Nelina rodina jejího přítele podle všeho podezřívala od začátku. Komentujícím na sociálních sítích radí, ať se na Nelin osud ptají právě jeho. "Mohl by konečně s pravdou ven," píše pan Ivo.

"On LŽE už od září a nemá zájem tu pravdu říct," tvrdí Nelina matka. Podaří se Nelu konečně najít?

Dnes již sedmnáctiletá dívka má hnědé vlasy po ramena. Měří 170 centimetrů. Pokud máte o dívce z okolí Brna jakékoliv informace, předejte je policii na lince 158.

balika ( 4. září 2017 12:31 )

To jsou zase žvásty ten článek. Nezletilou má za povinnost hledat policie, pokud to matinka ovšem na policii vůbec nahlásila. To bude asi povedená rodinka celá.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud