Pátek 23. února 2024
Svátek slaví Svatopluk, zítra Matěj
Zataženo, déšť 9°C

Na italskou pláž zaútočili znásilňovači: Přibývají další otřesné případy

Autor: ČTK - 
31. srpna 2017
14:34

Policie v italském městě Rimini vyslechla svědka údajného útoku na pár z Rakouska. V témže přímořském letovisku skupina patrně severoafrických mužů znásilnila Polku a zbila jejího přítele. Stejní útočníci pak nejspíš znásilnili i peruánského transsexuála.

Vedle hromadného znásilnění polské turistky byl v noci na neděli v Rimini možná napaden i mladý rakouský pár. Vyplývá to alespoň z výpovědi majitele stánku s kebabem. Ten uvedl, že do jeho restaurace dorazil v noci Rakušan s partnerkou.

"Přišli z pláže. Muž byl rozrušený, jeho ruka oteklá. Řekl, že tři nebo čtyři osoby se mu pokusily ukrást peněženku a znásilnit jeho přítelkyni. Podařilo se jim ale ubránit a utéct," sdělil majitel stánku italskému deníku.

Polský pár ve věku 26 let byl napaden v Rimini na pláži takřka ve stejnou dobu. Čtyři útočníci ženu znásilnili a muže zmlátili do bezvědomí. Oběti rovněž okradli.

Případ vyšetřují italské i polské úřady. Podle agentury ANSA jsou pachatelé pravděpodobně severoafrického původu. Po Polce nejspíš znásilnili v Rimini i peruánského transsexuálního prostituta. Ten již své čtyři trýznitele ze severní Afriky identifikoval.

hejhej ( 1. září 2017 12:56 )

carmin: Pavel Novotný - ušišlaný blb by měl místo svých vulgárních výrazů a trapných kritik( nic jiného duševní mrzák neumí)chodit na logopedii a učit se zřetelně mluvit. Děti uměji řádně mluvit v 1.třídě a ten chudák se to dosud nenaučil.

salto ( 1. září 2017 08:55 )

Už to nekuř.

krasomila ( 31. srpna 2017 21:28 )

By mě zajímalo na jaké etnikum narazila Anita Cobby. Teda dle vás etnykum.

villon ( 31. srpna 2017 19:38 )

Prosím vás nepište znásilnili a zbili do bezvědomí. Pak to vypadá, že muži z Maghrebu jsou nějací barbaři? Každé etnykum má právo si držet své zvyklosti. Stačilo by být krapýtek tolerantnější.

kjui ( 31. srpna 2017 18:51 )

Musíme být tolerantní a vlídní,nikdo neví čím si prošly a proto mějme s nimi strpení

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání