Do dodávky vměstnal 34 lidí: Řidiče v Hradci zastavila kontrola, policisté se nestačili divit

Ilustrační foto
Autor: ČTK - 
28. 7. 2017
17:45

Čtyřiatřicet lidí se dokázalo vměstnat do třímístné dodávky a vyrazit na stavbu dálnice D11 u Hradce Králové. Na místo ale nedojeli, protože na silnici z Hradce Králové směrem na Náchod je zastavila police. 

Řidič dodávky Renault Master dostal maximálně možnou pokutu 2000 korun a dělníci museli na stavbu dojít pěšky. Řidič se hájil tím, že auto pro přepravu lidí se mu rozbilo a že cesta náhradní dodávkou byla jen krátká. 

Dodávku policejní hlídka zastavila při silniční kontrole na silnici 1/33 za odbočkou na obec Světí. Řidič měl doklady v pořádku, i zkouška na alkohol u něj byla negativní. „Během kontroly však začaly z nákladního prostoru vyskakovat osoby. Policisté jich napočítali 31 plus tři osoby sedící vpředu na sedadlech včetně řidiče,“ uvedla mluvčí hradecké policie Iva Kormošová.

Aby policie zvládla kontrolu všech lidí z dodávky, povolala na místo další tři hlídky. V autě cestovali Češi. Pokutu řidič dostal za překročení počtu přepravovaných osob, které navíc byly v nákladním prostoru.

V trase budoucí dálnice D11 od Hradce Králové směrem na Jaroměř pokračuje archeologický průzkum v hodnotě zhruba 800 milionů korun. Průzkumu na polích v blízkosti silnice I/33 na Náchod se účastní 150 až 200 lidí.

Video Mladík před barem v centru zkopal protivníka do bezvědomí. - Policie ČR - Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy
360p

Doporučujeme
a-z- ( 28. července 2017 18:58 )

V autě cestovali Češi ---------------------- Tak určitě!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud