Denisa žene svou matku před soud: Měla ji nutit k prostituci, aby měla na cigarety

Autor: Jitka Pecharová - 
24. července 2017
18:54

Z nucení k sexu za peníze obvinila matku Marii M. (46) i jejího druha Jozefa S. (59) Denisa (21). Pro dvojici takto musela vydělávat, když se jako dospělá vrátila z „děcáku“, kde byla od šesti let, protože se o ni máma nestarala.

„Chci, aby šli sedět. To se nedělá posílat mě za chlapem za peníze, aby měli na cigarety a automaty,“ řekla Blesku Denisa, která má již vlastní rodinu a matku už nechce vidět. „Jako malou mě posílala žebrat, a pak tohle,“ vytkla ženě, která nyní s druhem čelí u soudu hrozbě až 12 let vězení.

Z ústavu domů se Denisa vrátila jen proto, že neměla kam jít a chtěla být s bráškou. Matka s partnerem jí prý vulgárně nadávali, bili ji, tahali za vlasy a hrozili, že ji vyhodí, pokud nebude provozovat prostituci. Minimálně třikrát se podvolila k sexu s mužem (40) v jeho autě. Dostala za to asi po 2 000 korunách.

Obžalovaná matka se svým druhem u soudu tvrdili, že s dívkou měli hezký vztah, a její nařčení odmítli. Případ bude do středy projednávat Krajský soud v Hradci Králové.

Na záběry ze soudu s policisty, kteří jsou obviněni z toho, že nafackovali mladíkovi na služebně, se podívejte ve videu:

jahodove_ticho ( 24. července 2017 21:31 )

hmm to je kočičátko! ta by vydělala ranec...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud