Záhadná tragédie v Mostě: Žena vypadla ze 7. patra hotelu

Domino – hotel, ze kterého žena vypadla.
Autor: aba - 
14. 7. 2017
10:22

Tragický konec měl středeční výjezd hasičů a policistů k mosteckému hotelu Domino. Žena tu zemřela po pádu ze 7. patra.

Ve čtvrtek odpoledne došlo v Mostě k neštěstí. Z hotelu Domino, ze sedmého patra, tu vypadla žena. Na místo okamžitě vyjížděly složky záchranného systému – policisté, hasiči, záchranná služba a povolán byl dokonce i vrtulník.

Bohužel navzdory rychlé pomoci žena pád z výšky nepřežila a zemřela. Podle policejní mluvčí utrpěla zranění neslučitelná se životem. „Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by na smrti ženy měla podíl nějaká další osoba. To ale prokážou až výsledky vyšetřování,“ řekla serveru E-mostecko policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Podle informací hasičů žena spadla. Podle údajné svědkyně celé události, která se vyjadřovala na Facebooku, se mělo jednat o úmyslný skok. Tato informace je ale nepotvrzená a policisté musí událost nejprve prošetřit. 

Na napadení, které se odehrálo v pražském metru, se podívejte ve videu:

Video Mladíci brutálně zbili v metru cizího muže. Hledá je policie. - Policie ČR - Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy
360p

Doporučujeme
zkratik ( 14. července 2017 11:20 )

jaká záhadná tragedie a jakej hotel,bejvávalo.Teď je to ubytovna hlavně pro nepřizpůsobivý.Slušnej člověk by se tam neubytoval,to radši pod mostem.Ta ženská prej byla vožralá,jak zákon káže a ještě ukazovala,že Kalousek je jednička.Ta snad ani vypadnout nechtěla

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud