Českým internetem se od pátku jako lavina šíří video, které na Mostecku zachycuje neopatrnou jízdu dvou kamarádek. Zatímco Nikola B. z Dubí řídila, spolujezdkyně Nikola V. vysílala vše na Facebooku. Neřeším zákazy,“ říká řidička na začátku záznamu. „Nějaký srazy v Teplicích? Jedeme z Mostu… Takže nikdo nic, jo? My se nudíme,“ křičí dívka na sedadle spolujezdkyně do telefonu.

Jenže pak přichází tragédie. „Už jedeme 120, během chvilky… 140! Teď teprve vyjíždíme z Mostu, sejdeme se za pět minut u Tesca, stíháš? Hele, pos*al nás pták. Hele, kolik jedeš? Ty pi*o, ty pi*o…,“ vykřikuje. To jsou však poslední slova, která vysloví. Ihned poté přichází rána jako hrom. Dívky se vybouraly u obce Obrnice.

Byli jste svědky této autonehody? Napište nám na tip@blesk.cz

Nikolu B., která seděla za volantem, stála jízda život. Kamarádka skončila v nemocnici. Žena, která utrpěla mnohačetná poranění, zemřela, druhá leží s vážným poraněním hlavy na jednotce intenzivní péče,“ potvrdil mluvčí nemocnice Ivo Chrástecký. Zoufalá maminka, která viděla smrt vlastní dcery, je na tom špatně.

„Prosím, posílejte všechny fotky a videa, co jste kdy s mojí holčičkou prožili,“ požádala své kamarády na sociální síti. Naopak záznam z tragické autonehody nechce už nikdy vidět. „Vymažte to video, prosím. Nechte ji už jít,“ vzkázala blízkým. Případem se již zabývá policie, která zjišťuje, jak přesně k nehodě došlo.

Vše o šílené jízdě se dočtěte zde

Pozor, video je drastické povahy. Obsahuje také vulgarismy.

Video
délka: 01:57.51

Holky vysílaly divokou jízdu na Facebooku, jedna zemřela. Facebook

Fotogalerie
12 fotografií

Prezidentské volby 2018 - vše o volbách a kandidátech na prezidenta zde >>>

Aktuální volební preference a průzkumy k prezidentským volbám 2018 najdete zde >>>