Dcera obětí nehody na Hodonínsku: Naši si jen vyjeli na kafíčko! Proč museli zemřít?!

Autor: ljš - 
5. července 2017
13:14

V jediné vteřině přišla o oba rodiče. Otec paní Martiny Zdeněk (†74) a její matka Antonie (†64) zemřeli spolu s dalšími dvěma lidmi při tragické nehodě u Vnorov na Hodonínsku.

Paní Martina se i přes svůj hluboký smutek rozhodla na Facebooku o tragédii promluvit. Donutily ji k tomu útoky některých diskutujícíh, kteří z tragédie vinili z důvodu vyššího věku jejího otce.

Toho se nejprve zastal jeden ze sousedů. „A Vy jste tam byla, když tady píšete takové věci?“ ptal se jedné z diskutujících. „Toho 70letého pana řidiče jsem znal a jezdil uplně normálně. Známý zrovna v tu dobu projížděl směr Vnorovy a řidič v renaultu od Vnorov letěl jak prase,“ dodal a přidal se tak do tábor těch, kteří přikládají vinu třiadvacetiletému řidiči.

¨

Na obvinění reagovala později i paní Martina. „Byli to moji rodiče. Vyjeli z odbočky na Lhotu. Stěží letěli,“ upozornila na skutečnost, že její otec mohl jen těžko jet rychle.

Stejně jako veřejnost, i ona musí počkat na výsledek policejního vyšetřování. „Taky by mne zajímalo proč?????? Proč zemřeli moji rodiče, co si v neděli vyjeli na kafíčko????????????“ ptá se.

K tragické nehodě došlo v nebezpečné zatáčce u Vnorov v neděli v půl druhé odpoledne. Na místě zemřel jak třiadvacetiletý řidičit Renaultu, tak tři lidi z Fordu, se kterými se čelně střetl. Krom Martininých rodičů zemřel také jejich čtyřiasedmdesátiletý kamarád Martin. Jeho manželka Jarmila je jedinou přeživší. 

Video  Na tomto místě mezi Vnorovy a Strážnicí vyhasly v neděli po 13. hodině po čelním střetu dvou aut čtyři lidské životy. Silnice 1/55 zůstala čtyři a půl hodiny zcela uzavřená.  - Zdeněk Matyáš
Video se připravuje ...

 

jsem.tu.taky ( 5. července 2017 21:21 )

No, ten kdoto to napsal, to bude nějaký mazánek pracháčů. Oni jsou někdo, jim patří silnice, mají silná auta a mi obyčejní lidé jim nesmíme bránit v jízdě jinak nás smetou.

jsem.tu.taky ( 5. července 2017 21:12 )

Ono to je hlavně tím, že dneska nejezdí na silnici řidiči,ale prasata. Dnešní mládež si myslí, že oni jsou někdo a staří jsou odpad. Kdyby zde byly zákony, které by místo pokuty braly minimálně na rok řidičák, hned by to na silnicích vypadalo lépe. No a to nemluvím o tom, že každý druhý jede s mobilem u ucha a někteří dokonce píšou sms. Nejhorší na tom je, že to ve většině případů odnese nevinný řidič.

argido ( 5. července 2017 20:24 )

Běžte už někam s tím, že 70-ti letý nemůže jezdit....Pracovat ano? Je mi 71 a jezdím 50 let a vím, že bych to natřela mnohem mladším řidičům...Nejenom v rychlosti, bezpečnosti, předvídavosti a bdělosti. Jde o to, jaký ten člověk je .Pravdou je, že někdy koukám, jaké trosky řídí.To už je ale na lékaři, který jim to doporučení dá a na samotných řidičích, jak zodpovědní jsou. Je mi moc líto obětí.☹️

roxana11111 ( 5. července 2017 18:27 )

Je to pro rodinu tragédie upřímnou soustrast. Mladí frajírci za volantem jsou nejhorší co může být na silnici

bullshit ( 5. července 2017 17:37 )

S tragédií to nesouvisí ale mám téměř souseda ( lékaře ) co má také papír od lékaře. Již dvakrát havaroval, nedal přednost. Nebliká, jezdí po prostředku silnice atd. Tady ale asi slušný pán s přáteli narazil na absolutního blba ( zrovna dost je jich i v těch zmíněných ixpětkách ). Blb bohužel vzal ssebou i je, to je ta tragédie.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud