Dívka (17) byla znásilněna na JIPce. Dav vzal nemocnici útokem, zbil i policisty

Autor: shp - 
23. června 2017
10:00

Zraněná skončila v nemocnici v Kanpúru. Její stav byl vážný, proto musela být umístěna na jednotku intenzivní péče. Ani tam ale nebyla teprve sedmnáctiletá Indka Akansha v bezpečí. V noci ji tam přepadl nemocniční zřízenec a znásilnil ji. Když se zpráva o hrozném osudu dívky dostala na veřejnost, rozzuřený dav naběhl k zařízení a vzal ho útokem.

Akansha tvrdí, že byla zdrogována a znásilněna. „Poté, co jsem byla převezena na jednotku intenzivní péče, mi matka vyměnila oblečení. Později v noci přišel nemocniční zřízenec a řekl, že moje šaty jsou vlhké a musí být vyměněny. Požádala jsem ho, aby zavolal zdravotní sestru nebo moji matku, ale on to odmítl. Řekl, že není žádná sestra dostupná, moje máma se vrátila domů a otec odešel pro medicínu,“ vypověděla mladá Indka.

„Poté mě vzal do umývárny a řekl, že se před ním nemusím stydět. Musela jsem se před ním převléknout. Pak mě požádal, abych si svlékla vršek a začal mě sám rozepínat. Utekla jsem do postele. On poté také utekl. Zřízenec pak ale přišel znovu a vpíchl mi injekci, po které jsem usnula. Využil situace a znásilnil mě. Cítila jsem, že se děje něco špatného, ale nemohla jsem nic dělat, protože jsem byla pod vlivem drog,“ dodala otřesená školačka.

Video  Dav vzal nemocnici útokem kvůli znásilnění  - Youtube.com

Otec vypověděl, že mu byl té noci odepřen přístup na jednotku intenzivní péče. „Ráno jsem se tam dostal násilím. Když jsem viděl, v jakém stavu je její oblečení, pojal jsem podezření, že je něco špatně. Třásl jsem s ní, abych ji probudil, pak mi řekla o celém incidentu,“ vypověděl ztrápený rodič. Jakmile se veřejnost dozvěděla o dívčině znásilnění, začala se Indům vařit krev v žilách. Davy lidí se sešli přímo před nemocnicí kvůli demonstraci.

Ta se ale brzy změnila v nefalšovaný lynč. Přítomní policisté neměli šanci se několikanásobné přesile ubránit. Obušky se ji snažili odradit, ale rozzuřených a bojechtivých civilistů bylo více. Jeden z napadených strážců skončil dokonce na několik okamžiků v bezvědomí. Policisté pak dokonce vytáhli zbraně, aby útočníky zastrašili. Tento boj ale stejně prohráli. Jejich zranění mluví za vše.

agfor ( 23. června 2017 18:44 )

To by se u nás stát nemohlo. Tady policajti a doktorská sebranka beztrestně mrzačí a vraždí důchoce.

nazca ( 23. června 2017 18:28 )

Nějak chybí vysvětlení, jak byl potrestán nemocniční zřízenec. Je to země s miliardou obyvatel, kteří hovoří tisíci jazyky a nářečími. Vzdělání je žalostné a často uváděné kriminální příběhy také...

1_2_3 ( 23. června 2017 15:32 )

Ty jsi opravdu psychický kripl.

naidka ( 23. června 2017 15:28 )

Zloděj křičí chyťte zloděje. Ti bijci za spravedlnost nejsou o nic lepší, celý národ je takový.

sores ( 23. června 2017 15:14 )

Tak by to mělo být i u nás! České soudy jsou laxní a nespravedlivé, je dobře že to veřejnost vzala do svých rukou! Zprznit dívku a ještě jí zdrogovat je hnus a zaslouží zabít!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud