Maria (1), kterou zbil otec kladivem, oslepla a ohluchla. Její dvojče (†1) zemřelo

Autor: shp - 
1. dubna 2017
22:41

Krutý a nepochopitelný útok odnesla svým zdravím. Teprve roční Marii napadl v Londýně její otec Bidhya Das (33) kladivem. Dívenka přežila, ale po útoku zůstala slepá a téměř hluchá. Její bratříček, dvojče Gabriel, dopadl hůře. Útok kladivem nepřežil.

 Lékaři se snažili dívence pomoci, seč jim síly stačily. Zrak dívenky se jim ale zachránit nepodařilo. Pokud dívenka přežije, již nikdy neuvidí. Její sluch je na tom špatně. Jeho část se snad zachránit podařilo. Dívka je podle doktorů stabilizovaná, její stav je ale stále kritický.

Rodinná kamarádka Florentina Ilie prozradila, že maminka dívenky Cristinela Datcu je neustále u její postele v nemocnici. „Všichni se modlíme, aby se malá Maria úplně uzdravila. Cristinela sedí u Marie v nemocnici,“ vypověděla Daily Mailu s tím, že zranění hlavy bylo vážně devastující.

Otec Bidhya Das byl již obviněn z vraždy Gabriela a pokusu o vraždu Marie. Policie ho dopadla a sedí ve vazbě. Co ho k děsivému činu vedlo, není jasné. Podle všeho však děti napadl po hádce s Cistinelou. Vzít kladivo na vlastní miminka je děsivé…

Podívejte se na video, na kterém se Shantaniqua Scott snažila udusit vlastní dítě:

Video  Shantaniqua Scott se pokusila udusit svého synka  - Youtube.com

zwil ( 1. dubna 2017 23:13 )

 Desive je cist ty vase sra.cky,co ble.jete...zkur.vite vse,nenapisete pomalu jedinou vetu bez chyby...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud