Policie hledala majitele balíku peněz: Nejdřív si přišla důchodkyně, pak opravdový majitel

Ilustrační foto  (Autor: Profimedia)
Autor: aba - 
6. ledna 2017
20:43

Policie z Pardubického kraje nedávno sdělila nález značného finančního obnosu. Poctivý nálezce nalezl víc jak sto tisíc v obálce a odevzdal je na policii. Ta pak hledala jejich skutečného majitele.

V době nálezu policie zatajila přesnou sumu a okolnosti nálezu. Po výzvě v novinách přišla na stanici seniorka s tvrzením, že si „jde pro ty peníze, jak psali v novinách, aby si je vyzvedla.“ Ta ale neměla ponětí, kolik peněz v obálce bylo, ani kde přesně se našla, a tak policie pátrala dál.

Podle vozidel, která se v místě nálezu pohybovala, našla policie jejich majitele. Mezi nimi byl i jeden řidič nákladního vozidla, který skutečně ztratil obálku s firemními penězi. Byl si ale jistý, že daných 146 tisíc už nikdy neuvidí, a tak, aby napravil svoji chybu, vybral danou částku z vlastního soukromého účtu.

Policistům pro dokázání toho, že řidič je opravdu originální majitel, stačil výpis z jeho soukromého účtu o výběru částky. Muž taky přesně věděl, kde obálku ztratil a kde se tedy později našla a znal i naprosto přesný obnos. Noviny ale nečetl, a tak netušil, že peníze někdo našel, a co víc, předal policii k nalezení jejich majitele.

 

..krakonos500 ( 7. ledna 2017 00:13 )

Jestli má členskou legitimaci ČSSD, tak se jí policie musí omluvit, ti jsou nedotknutelní (jako třeba Rath). Pokud je v ODS, tak půjde sedět jako Dalík.

flesch2z ( 6. ledna 2017 21:39 )

A že ta baba měla odvahu, to snad není pravda.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud