Muž přelezl zeď školky a zaútočil: Nožem pořezal 11 dětí!

Ilustrační foto  (Autor: profimedia.cz)
Autor: shp - 
4. ledna 2017
12:56

Ozbrojil se nožem, přelezl zeď mateřské školky v čínském městě Pching-siang nacházejícím se v provincii Ťiang-si a zaútočil. Muži (41) se zbraní se podařilo zranit jedenáct dětí.

K útoku došlo v dobu, kdy byla školka plná dětí. Šílenec do nich bodal, řezal a několik jich zranil. Naštěstí žádná ratolest neutrpěla život ohrožující zranění.

Podezřelý z děsivého útoku byl již dopaden. Jaké jsou jeho motivy, však zůstává nadále záhadou. Policisté a odborníci ho musí vyslechnout, aby zjistili, zda je psychicky příčetný.

tgbg ( 4. ledna 2017 19:13 )

O to jediné Zemanovi jde. Dovézt k nám komunistické maniaky z Číny.

petr1982 ( 4. ledna 2017 18:17 )

Stejně inteligentní komentář jako Nick.

petr1982 ( 4. ledna 2017 18:14 )

Zajímavé, k asijským kriminálníkům je možné se vyjádřit. K cikorkám, které přepadli manželskou dvojici v Jirkově na Chomutovsku se vyjádřit nelze. Připosranost lidí,kteří o této cenzuře rozhodují je zarážející. Většina cikánů je na světě úplně zbytečně, přínos pro společnost jedna velká nula a nějaký připosránek z Blesku ještě cenzuruje diskuzi.To mi hlava nebere. http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/441153/komu-ty-jedna-bila-mr-ko-mas-co-prat-dva-muzi-na-silv estra-brutalne-zmlatili-baru-s-jardou.html

Bystrozraky ( 4. ledna 2017 15:18 )

Petrz, janinax, já bych mu dal taky podmínku a sice, aby si uřezal sám své obě ruce. Tu druhou ruku bych mu dokončil s Vámi všemi osobně. Čím by to bylo dříve, tím by to bylo pro celé lidstvo lepší.

janinax ( 4. ledna 2017 13:56 )

Uříznout mu obě ruce,okamžitě.Pro zatím to dopadlo takhle,příště může někoho zabít a toho pak rovnou zastřelit!!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud