Úchyl s vytaženým penisem znásilnil škodovku, úd jí strkal do kliky od dveří

Autor: shp - 
3. ledna 2017
12:38

Bez studu a bez hany zaútočil v Plzni s vytaženým penisem z kalhot neznámý úchyl na škodovku zaparkovanou v garáži. Ukojil se o její kliku a pak zmizel, jako by se nic nestalo.

Mezi řidiči obchází v Plzni strach. Když se majitelé vozů vydávají ráno ke svým miláčkům na čtyřech kolech, bojí se, že je najdou ulepené od mužského sémě. Ve městě totiž řádí úchyl, který se ukájí o automobily. Při posledním sexuálně-motoristickém útoku dokonce zaútočil připraven s vytaženým penisem.

S prosbou o pomoc se ozvali zděšení řidiči webu Krimi-Plzeň. Úchyl byl již několikrát viděn, jak si s vozy užívá ve Skvrňanech a dvakrát přišel i do garáží objektu Otýlie Beníškové. Tam znásilnil zaparkovanou Škodu Octavii. Mužství strkal zřejmě do kliky od dveří. Jak se mu tam vešlo, není jasné.

Ten prasák ojel i sousedovu japonskou mazdu, ale moje oktávka ho vzrušuje víc a chodí si za ní jak do bordelu. Můžete prosím zveřejnit toto video? Možná úchyláka někdo pozná a předejdeme znásilnění dalších nevinných aut,“ napsal čtenář webu. Kdybyste ho poznali, informujte policii na lince 158. Mladík je mechanofil, kterého vzrušují vozy, a musí se léčit.

Video Znásilnění auta - Blesk TV

xeen ( 4. ledna 2017 02:48 )

Třeba není mechanofil, jen má jinou kultůru. Tak buďme tolerantní. Do kliky to přece není znásilnění jako do výfuku.

deep_ass_flsting ( 3. ledna 2017 21:39 )

Zdenekk se stydí sem přijít diskutovat. Tohle video ho znemožnilo

delviar ( 3. ledna 2017 20:41 )

vosavopruz ( 3. ledna 2017 20:31 )

s prvním majitelem nebo už ojetý?

delviar ( 3. ledna 2017 20:30 )

100 bodú!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud